Natasza Urbańska ubezwłasnowolniona?!

 Zastanawia nas czyja to właściwie kariera ruszyła z miejsca, Nataszy Urbańskiej czy jej męża Janusza Józefowicza? Czy Natasza jest jeszcze  małą dziewczynką czy też już kobietą, która może się za siebie wypowiadać i za siebie decydować?


Skąd nasze wątpliwości i tyle pytań w kierunku Nataszy Urbańskiej?

Od jakiegoś czasu piszemy o Nataszy i jej projekcie muzycznym. O tym, że Natasza w końcu dzięki Tańcowi z gwiazdami została zauważona i chcą z nią współpracować zagraniczne bardzo znaczące w świecie gwiazdy. Nie wiedzieliśmy tylko , że jej mąż Janusz Józefowicz na tym skorzysta też. I nie mamy na myśli pieniędzy jakie wpadną Nataszy na konto bankowe , bo wiadomo, budżet domowy małżonków powinien być wspólny ale o korzyści wyjazdów, wycieczek , poznawania znanych ludzi i wypowiadania się w imieniu Nataszy a właściwie zagłuszania jej, gdy ta jest pytana  w wywiadach.

Tak właśnie było w niedzielnym DDTVN, gdzie małżonkowie zostali zaproszeni do programu. Tematem Bombai oczami Nataszy i Janusza. I kto miał najwięcej do powiedzenia? Oczywiście Janusz Józefowicz, który odpowiadał za swoją żonę niemal na wszystkie pytania , wtrącał się kiedy ona próbowała coś powiedzieć. Natasza Urbańska mogła tylko przytakiwać głową i tak też robiła. To Józefowicz dziękował za danie szansy Nataszy,

W końcu Magda Mołek zapytała:  jak sobie poradzisz Natasza w Bollywood, bo jedna z osób przepytywanych o ciebie w studiu  powiedziała, że ty pokornie czekasz na swoją kolej. Jesteś grzeczna, ułożona, i dobrze wychowana.

To są lata pracy z Januszem i ja nabrałam takiej pokory do pracy. Rzeczywiście trzeba swoje odczekać, i jak już wchodzisz to na 100%. I to jst ten twój czas…

I taki dostała Natasza, by pokazać jak ją wychował Józefowicz i jak sama nie wiele ma do powiedzenia.

A całość wywiadu możecie zobaczyć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.