Natalia Podwin na scenie The Voice of Poland!

Fotoszok.pl
Przesłuchania w ciemno” do piątej edycji programu „The Voice of Poland” pozwoliły odkryć nowe talenty na scenie muzycznej. W najbliższą sobotę, 20 września, zaprezentują się wokaliści z Dolnego Śląska oraz Lubelszczyzny. Wśród nich znalazła się 27-letnia Natalia Podwin, która swoim wykonaniem piosenki „Bust Your Windows” Jazmine Sullivan przekonała Trenerów do odwrócenia foteli. Do czyjej drużyny trafiła wokalistka? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się w tę sobotę!

„Przesłuchania w ciemno” do piątej edycji programu „The Voice of Poland” pozwoliły wyłonić wiele talentów wokalnych. Wyboru dokonywali odwróceni do uczestników plecami Trenerzy – Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk, a także Tomson i Baron, którzy oceniają uczestników ze specjalnego, podwójnego fotela trenerskiego. Mogli oni zobaczyć wokalistów dopiero w momencie, w którym zdecydowali się poprowadzić jego trening. Dzięki temu, decyzje podejmowane były wyłącznie na podstawie głosu wykonawcy. A przecież to właśnie głos w „The Voice of Poland” jest najważniejszy!

O wysokim poziomie tej edycji świadczyć może częstotliwość, z jaką Trenerzy odwracali swoje fotele. Jedną z uczestniczek, które przekonały ich do siebie jest mieszkająca we Wrocławiu Natalia Podwin. Pierwszy kontakt wokalistki z muzyką miał miejsce w dzieciństwie. W wieku 4 lat mama zapisała ją do Przedszkola Muzycznego, gdzie pobierała naukę gry na fortepianie. Jednak dopiero w liceum Natalia zaczęła udzielać się wokalnie. To właśnie wtedy dołączyła do zespołu Banderolla, z którym grała autorską muzykę.

Obecnie Natalia, wraz z Grzegorzem Olszamowskim, tworzy Duet „Cocons Club”. Oboje wywodzą się z wrocławskiego środowiska jazzowego, wielokrotnie mieli przyjemność grać na imprezach muzycznych na Dolnym Śląsku oraz na terenie całego kraju. W ich repertuarze można usłyszeć standardy jazzowe, a także klasykę muzyki pop w ciekawie brzmiących aranżacjach. Na szczególną uwagę zasługuje niepowtarzalna barwa głosu Natalii, która swoimi interpretacjami czaruje i zaskakuje.

Pod okiem którego z Trenerów Natalia będzie rozwijać swoje skrzydła? O tym widzowie Dwójki dowiedzą się w najbliższą sobotę!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.