,  

Natalia Kukulska- oświadczenie

Wojna z bratem nabrała powagi

Od pewnego czasu brat Natalii Kukulskiej stara się zwrócić uwagę mediów na problem, jaki ma ze swoją siostrą. Piotr Kukulski zarzuca swojej siostrze, że ta odsuwa go od spraw związanych ze swoim ojcem a dokładnie chodzi o koncert ku jego pamięci który ma się odbyć w tym roku podczas festiwalu w Opolu.

Natalia ma dość pomówień i poprzez swojego menadżera wystosowała oświadczenie do mediów.

Jesteśmy oburzeni postawą i wypowiedziami Piotra Kukulskiego, które niesprawiedliwie szkalują osobę Natalii Kukulskiej. Chcąc jednocześnie uszanować prywatność, nie będziemy odnosić się do szczegółów z życia naszego przyjaciela Jarosława Kukulskiego, ale obraz całej sytuacji rodzinnej jest nam doskonale znany i nie możemy pogodzić się z niesprawiedliwymi i niezgodnymi z prawdą sądami i opiniami wydawanymi publicznie.

Znajomi Kukulskiej zarzucają chłopakowi, że brudami rodzinnymi wyciągniętymi do mediów chce wypromować siebie.

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Natalia Kukulska- oświadczenie

  • kasia

    Dla rozumnego odbiorcy to jasne,że racja jest po stronie Natalii,a braciszek chce zaistnieć jej kosztem.Dzięki popularności przyrodniej siostry i szkalowaniu jej dobrego imienia próbuje się wypromować.Trzeba mieć talent,pracować nad sobą, być fajną osobą to podstawa aby osiągnąć coś w życiu.Pomówienia i Taniec z gwiazdami, to kiepski początek drogi,tym bardziej,że nie jest się żadną gwiazdą,gdyż żadna koligacje rodzinne tego nie gwarantują.Serdeczne pozdrowienia dla pani Natalii.

You must be logged in to post a comment.