Nasram mu na głowę

ImageMichał Wiśniewski poruszony oskarżeniem Yaro , jak to zwykle robi, jednoczy się z raperem, który toczy bój ze swoim kolegą ze szkoły, Robertem Kozyrą.


Na blogu Wiśniewskiego, możemy przeczytac:
Udowodnij, że nie miałeś zamiaru zniesławić… oni nie mają żadnego interesu się przyznać, szczerze do prawdy…

Michał łączy się w bólu, ponieważ swojego czasu również został oskarżony o zniesławienie z tego samego artykułu z Kodeksu Karnego i udzielił paru porad :
Bądź drogi Jarosławie tym gołębiem jak ja, wzbij się ponad wszystkich, nie tylko swoim intelektem, umiejętnościami producenta muzycznego, autora ale jeśliż łaskaw… ZESRAJ SI (czytaj: walnij kupę pokojową, daj wyraz wolności) na marynareczki z Prady swojego kolegi ze szkoły. Ja zesram mu się na głowę. Ty tylko na marynarkę. Oki? No, możesz walnąć coś jeszcze na buty… wiem, z pewnych źródeł, że przywiązuje do nich wagę. Pedryl jest Pedrylem. Nie zmienisz tego. Ciota jest Ciotą. Wiśniewski Wiśniewskim, a Yaro Yarem. Miej honor. Nie daj się stłamsić przez NOBODY!"- czytamy dalej na blogu (oryginalna pisownia).

Michał znany jest z tego nie trzyma języka za zębami i używa wulgaryzmy. eby się tylko nie okazało, że w skrzynce na listy dostanie wezwanie do sądu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.