,  

Narzeczony zrobi z Muchy sexy mamę

Michał Pieściuk / newspix.pl

To za jego sprawą, Ania nosi wysokie szpilki i krótkie mini

Okazuje się, że Anna Mucha kompletnie nie zna się na modzie. Gdy wychodzi z domu nie wie co na siebie włożyć i tu pomocnym  jest jej Marcello Sora. To właśnie on mówi Ani co ma na siebie wciągnąć.

Anka zdaje sobie sprawę, że nie ma dobrego gustu, dlatego zawsze pyta się Marcela, w co ma się ubrać. To właśnie on pomógł jej zamienić się z brzydkiego kaczątka w seksbombę. Bez jego akceptacji nie założy nawet pierścionka . Ania zabiera ukochanego także na sesje zdjęciowe, by pilnował jej stylizacji. Gdy Ania zaszła w ciążę, to właśnie Sora pomagał jej dobrać takie kreacje, które jednocześnie by współgrały z jej kobiecym wizerunkiem i pozwoliły zamaskować jej rosnący brzuszek – mówi znajomy pary Faktowi.

Gdy świat dowiedział się,że Ania zostanie mamą, Sora chce by była jeszcze bardziej seksowna.

– On nie pozwoli jej zrezygnować ani z krótkich obcisłych spódniczek, ani znając jego upodobanie do luksusu, z ubrań od najdroższych projektantów. Muszka na pewno nie zamieni się w zaniedbaną kurę domową – zapewnia znajomy  aktorki.

Jak będzie po porodzie, czy potrzebna będzie Kasia Cichopek ze swoimi poradami, czy również Muchą zajmie się jej ukochany?

Zobacz też:Justyna Steczkowska zaszalała w Berlinie

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.