,  

Narzeczony Agnieszki Orzechowskiej opiekuje się jej małpką

Celebrytka chciała zatrzymać zwierze, jednak przepisy więzienne nie pozwoliły

Agnieszka Orzechowska trafiła do więzienia [czytaj>>Polska Angelina nie jest sama w więzieniu (zdjęcia)]. Media informowały, że jej ukochana małpka została odebrana właścicielce i umieszczona w specjalnym schronisku dla zwierząt. I taka jest prawda, z wyjątkiem, tego, że małpka ma solidną opiekę.

Polska Angelina przeżyła dramat, kiedy siłą, w areszcie śledczym odebrano jej małpkę Angie, bo zawsze traktowała ją jak dziecko. Jednak ukochany Michael Bagnati – polsko-włoski biznesmen zajął się zwierzakiem. Nie tylko zadbał o odpowienią opiekę lekarską dla Angie, ale także osobiście kupował jej specjalne robaki, żeby uzupełnić niedobory białka– pisze nasz informator

Małpa jest w specjalnym schronisku pod Łodzią, ze względu na dobrą opiekę specjalistów, którzy sa tam na miejscu (małpka była mocno zestresowana, kiedy policja odierałają Agnieszce, Angelina błagała, by zostawić ją razem z nią, ale przepisy na to nie pozwalają, cała sytuacja wyczerpała ją).  Agnieszka odbierze ją osobiście, kiedy tylko opuści więzienie– dodaje nasze źródło.

Nie wiemy komu współczuć, czy Orzechowskiej czy małpce. Komu wy współczujecie?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.