Napędza mnie miłość, to moje paliwo – Wellmnan

 Cały czas się odchudza ale nie to jest najważniejsze w jej życiu.


Dorotę Wellman chyba zna każdy. Prowadziła  talk-show „Szpila”, współprowadziła „Pytanie na śniadanie”, „Podróże z żartem” i „Clever – widzisz i wiesz”, ma autorski program „Czytam, bo lubię”.

atwo nawiązuje kontakt, jest otwarta, bezpretensjonalna, a zarazem wnikliwa. Gdy temat tego wymaga nie unika trudnych, czy kłopotliwych pytań. Dla swoich rozmówców jest zawsze miła, choć – gdy wyraża prywatne poglądy, słynie ze swojego dosadnego języka – dodaje Fakt.

Zanim ją ludzie lepiej poznali twierdzili, że nie powinna pracować na wizji ze względu na swoją otyłość, że nie ma prezencji. Ona jednak nie ugięła się pod taki zarzutami.

Wszystko jest w głowie. Kobiecość, erotyzm, piękno – tego się nie zyska, nawet jeśli się osiągnie idealną sylwetkę. Ludzie potrafią z głupot zrobić treść życia. Owszem, odchudzam się, ale nie robię tragedii z tego, gdzie mi się odłożył tłuszcz. Mam inne rzeczy, które są ważniejsze: pracę, rodzinę – zdradziła w jednym z wywiadów.

Ale najważniejsze dla prezenterki jest rodzina. Ma kochającego męża i syna, dla których zawsze ma czas. Obiady są na czas przy wspólnym stole. Są żarty i dyskusje na temat spraw do załatwienia czy rozwiązania problemów. Najważniejszy jest dla niej jednak nastoletni syn Kuba, który jest oczkiem w głowie mamy.

Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż miłość matki do dziecka i nie ma co się z tym ukrywać. Napędza mnie miłość, to moje paliwo – mówi wprost jak to Dorota.

Czytaj też: Szok! Pudzian goli sobie brzuch!
źródło: Fakt.pl


Mazur

Mazur

Mazur

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.