Największe skandale 2008

ImageWybrano trzy największe polskie  skandale w 2008 roku.


Na pierwszym miejscu znalazła się Jola Rutowicz.

Jola Rutowicz to wytwór wymyślonego pijarowca, który zrobił casting dla najgłupszych i wybrano właśnie Jole. Rutowicz kazano gadać same głupoty. Pustka w głowie, brak kultury zero pojęcia to właśnie to co przyciąga ciekawskich. Ktoś ją wylansował, wpuścił do telewizji i na strony tabloidów, gdzie w ogóle nie powinna mieć miejsca. I komuś się to udało, Kasa pijarowcowi do kieszeni wpada a być może Jolka za kilka lat zrzuci zasłonę z twarzy i zobaczymy zupełnie kogoś innego i oby.

Drugie miejsce zajęła para Tomasz Raczek i Piotr Szczygielski. Wybrani jako najładniejsza para roku, wywołało wielkie poruszenie miedzy Polakami. Nie przyzwyczajeni jeszcze do takich sytuacji, dla jednych był wielkim skandalem, dla innych para była podziwiana.

Trzecie miejsce zajęła Doda. Piosenkarka potrafi w koło siebie narobić szumu. Wpierw rozwód, opowiada jaki to z Radzia drań , że nigdy mu nie wybaczy. Później romansuje na lewo i prawo, i znowu wraca do byłego męża, by tym razem zabrać go na wakacje do Meksyku. Teraz znowu okazuje się , że bierze rok wolnego, po co ? może właśnie planuje jednak dziecko, kto to wie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.