Najnowszy teledysk Chylińskiej bije rekordy popularności

 Nowa Agnieszka, nowe utwory zupełnie w innym , łagodnym stylu. Początkowo wiele głosów na NIE, teraz jest jak najbardziej na TAK.


Zmiana wizerunku, zmiana stylu w jakim śpiewała do tej pory Agnieszka Chylińska to był strzał w dziesiątkę. Zapowiada się, że piosenkarka w takim stylu pozostanie na dłużej. Bo żeby śpiewać w ciężkim wulgarnym rocku jak było wcześniej trzeba mieć w sercu ból a ona czuje miłość i szczęście.

Ja myślę, że ja się po prostu starzeję – zaczęła Chylińska. – Problem tkwi w tym, że niektórzy chcieliby, żeby ich idol spełniał swą funkcję dożywotnio. Ja bym jednak proponowała, żeby się nikt do mnie nie przyzwyczajał…


Poza tym najbliższe plany na przyszłość Agnieszki to powiększenie rodziny i ma być to koniecznie dziewczynka.

Jestem na etapie rozrodczym – mówiła piosenkarka.

Co do najnowszego teledysku to jest od kilku dni najpopularniejszym filmikiem oglądanym i komentowanym na portalu youtube.com (1. miejsce w Polsce, 3. na świecie)! Piosenkarka nie powiedziała też, że nie wróci już do swojej poprzedniej wersji, w życiu może wszystko się zdarzyć.

Wokalistka została zapytana też co myśli o duecie z Mandaryną? Cóż ta powinna najpierw nauczyć się śpiewać lub w ogóle przestać, bo egzotyczne owoce do niej nie pasują…

A nam pozostało życzyć Agnieszce powodzenia i upragnionej córeczki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.