Najman jest dla mnie nikim – powiedział Saleta

 Wczoraj Najman nazwał Saletę mendą, dziś Saleta odpowiada na atak.


Do tej pory to raczej panie prowadziły ze sobą wojenki. W końcu mamy równouprawnienie, czemu panów takie pokazy miały omijać? Wczoraj mogliśmy dowiedzieć się jaki żal ma Marcin Najman do Salety o to , że nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami. To przez Saletę bokser miał się nie dostać do show. Saleta ie pozostał jednak dłużny i na łamach Super Expressu odpowiedział.

Najman jest dla mnie nikim. On nie powie mi tego prosto w twarz, chyba że będzie kamera. Jest tchórzem, co było widać m.in. w walce z Pudzianem – mówi Saleta w rozmowie z "Super Expressem". – Według mnie on jest schizofrenikiem, to jakaś mania prześladowcza. Ja nic nie robię przeciwko niemu, bo on jest dla mnie nikim. Tylko się z niego śmieję – dodaje stanowczo.

Wyzwiska kierowane przez Najmana w kierunku jego kolegi, nie zrobiły większego wrażenia na Salecie.

Najman nie ma osiągnięć sportowych, takich, aby w tym aspekcie pisać o nim w mediach. Dlatego chce zaistnieć w inny sposób. Ma parcie na szkło – mówi Saleta. – On krzywdzi najbardziej samego siebie. Jego słowa mnie nie ruszają. Kiedyś się kolegowaliśmy, nawet dość intensywnie. Kiedy w 2005 roku wyjechałem do Stanów, stracił "platformę" do promowania się. Gdy przestałem mu pomagać, stałem się dla niego wrogiem – wyjaśnia Saleta.

A my proponujemy by rozstrzygnąć swoje niechęci do siebie na ringu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.