, ,  

Najman będzie walczył z piłkarzem?

studiomodel

Już nie będzie boksował?

Znany bokser i celebryta, dwukrotny wicemistrz Polski w Kick Boxingu Marcin Najman powraca do szczytowej formy.

Już  5 listopada stoczy on rewanżowy pojedynek z byłym mistrzem Świata i Europy w Kick Boxingu Przemysławem Saletą.

To nie koniec jednak propozycji, jakie płyną do Najmana. W ubiegłym tygodniu otrzymał on bowiem propozycję od federacji AMW (absolutny Mistrz Walk), która zachęca boksera do wzięcia udziału w gali „Fight Night” zaplanowanej na 19.11 w Kaliszu. Walka ma poprzedzać pojedynek wieczoru w obronie zawodowego Mistrza Świata w Kick Boxingu Mariusza Ziętka.

„Zaproponowaliśmy Marcinowi pojedynek z 70 krotnym reprezentantem Polski i medalistą olimpijskim w piłce nożnej Piotrem Świerczewskim. Piotr jest bardzo zainteresowany walką z Najmanem, jak twierdzi wygrana to dla niego szansa na pomszczenie sportowców, których nie docenia Najman. Próbujemy jednak do walki przekonać Marcina, który chętnie zdeklarował uczestnictwo w naszej gali, jednak problemem jest sam przeciwnik. Marcin wymaga od nas przeciwnika z zawodowego ringu, mamy jednak nadzieje, że nasze negocjacje przyniosą założony skutek” – informuje wiceprezes federacji AMW, raper Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz

Świerczewski ma za sobą już słynny pojedynek w Mielnie oraz potyczki słowne z Najmanem, czy jednak dojdzie do walki  w ringu?

Przypominamy deklarację „Świra” dla mediów „Nigdy go nie traktowałem jako wielkiego sportowca. Kto wie. Gdyby Najman mnie wyzwał na pojedynek, tobym się zgodził”

Czy dojdzie do pojedynku?

Jak informują organizatorzy gali , zdaniem Najmana nie jest to przeciwnik, z którym warto stanąć w ringu. Trzeba jednak przyznać, że podjęcie się udziału w kolejnej gali, zaledwie dwa tygodnie po pojedynku z Saletą świadczy o tym, że Marcin Najman znów wraca do szczytowej formy.

 

studiomodel

studiomodel

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Najman będzie walczył z piłkarzem?

You must be logged in to post a comment.