Najbliższe plany Nataszy Urbańskiej!

 Po tym jak przegrała Taniec z gwiazdami, jej życie bardzo się zmieniło.


Każdego roku Natasza Urbańska występowała w Sylwestra w przedstawieniach w teatrze swojego męża Buffo. W ubiegłym roku zaledwie dwa tygodnie po porodzie poleciała do pracy , tańczyła i śpiewała na deskach teatru. W tym roku jest inaczej. Natasza w grudniu wystąpi zaledwie w jednym przedstawieniu a później bierze wolne.

Na razie chce odpocząć. Musi zastanowić się nad przyszłością i przyjrzeć się ludziom, którzy ją otaczają. Dali jej masę dobrych rad, które przyczyniły się do przegranej. Natasza miała przyjaciółki. Ale przestała dbać o kontakty, żyła Januszem i teatrem Buffo. Więc i one się odsunęły. Teraz jej kontakty wiążą się tylko z interesami – powiedziała wiat i ludzie koleżanka Nataszy z teatru.

Na salonach i w mediach spekuluje się, że to przez męża Natasza nie może zrobić kariery. Jednak mimo tych wszystkich trudności ona coś próbuje robić . Wczoraj Urbańska była gościem DDTVN. A właściwie TVN poszło w gościnę do niej. W studio nagraniowym, gdzie Urbańska bierze udział w projekcie "Poland Why Not"


Natasza rozpoczęła właśnie pracę z Jim Beanz’em – producentem i muzykiem światowej klasy, jedną z najważniejszych osób w światowym show – biznesie. To właśnie on odpowiada za wiele przebojów m.in. takich wykonawców jak: Timbaland, Nelly Furtado, Shakira, Duran Duran, Whitney Houston, Keri Hilson czy Jordin Sparks-
donosi Plejada.

Już niedługo się przekonamy, czy tym razem udało się coś więcej zrobić tancerce poza graniem w teatrze swojego męża Janusza Józefowicza.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.