, ,  

Nadal nie ma dawcy dla Nergala!

Damian Burzykowski / newspix.pl

Nergal w domu będzie tylko kilka dni, później wraca do szpitala!

Adam Darski nie zakończył leczenia, do szpitala musi wrócić zaraz po weekendzie. Lekarze pozwolili mu wyjść do domu ze względu na poprawę stanu psychicznego a ten był tylko możliwy przy pobycie z najbliższymi i spotkaniu się z przyjaciółmi.

Doda udzieliła wywiadu dla Faktu, w którym powiedziała:

Na kilka dni. Lekarze dali mu odsapnąć żeby trochę zregenerował siły psychiczne. Przed nim teraz najgorszy etap leczenia. Mam nadzieję, że uda się zrobić przeszczep do końca roku. A swe rzeczy Adam musiał wynieść, bo jest tylu pacjentów, ludzi chorych, że od razu na jego miejsce są następni. Choć wolałby zostać w domu, musi wrócić tam po weekendzie.

Fakt: Znalazł się już dawca?

Nie, cały czas szukamy.

Fakt:Czy choroba Adama zbliżyła cię bardziej z jego rodzicami?

Zawsze mieliśmy dobry kontakt, ale najbardziej zbliżyła mnie do samego Adama. Zazwyczaj z jego rodzicami się wymieniamy. Jak u Adama w szpitalu są rodzice, to nie ma mnie, a jak jestem ja, to nie ma rodziców, żebyśmy się nie

dublowali. To są bardzo dobrzy, skromni ludzie i naprawdę tworzą świetną rodzinę.

Fakt:Jak wspierają cię najbliżsi?

Gdy jesteś na topie, masz wiele zadań do zrobienia. Musisz wydać płytę, zagrać koncerty, zrobić milion wywiadów, utrzymać zespół itd. W pewnym momencie po prostu nie masz na to siły i wsparcie polega na tym, że każdy odpuszcza, że najbliżsi rozumieją moje priorytety, rzeczy które są teraz dla mnie najważniejsze i nikt mnie na nic nie naciska. Takie wsparcie jest dla mnie najważniejsze. Rodzice wspierają mnie w moich decyzjach i są ramieniem na którym mogę się oprzeć.

Fakt: Odwiedziłaś już Adama w domu?

Adam dosyć spontanicznie wyszedł ze szpitala. Nawet sam nie wiedział, że wyjdzie i to była dla niego super niespodzianka. Zobaczę się z nim po sobotnim koncercie.

Fakt: Macie jakieś plany na ten dzień?

Na pewno nic nie będziemy planować. Adam jest śmiertelnie chory, walczy o każdy dzień.

Zobacz też; Oryginalna fryzura Malinowskiej

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

Damian Burzykowski / newspix.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.