,  

Na spacer z przyzwoitką? A czemu nie

 Isabel gdy idzie z Kazem na spacer, zabiera swoją koleżankę.


I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby to zdarzyło się raz na jakiś czas. Kazimierz dopiero co wrócił z Krynicy gdzie był na Forum ekonomicznym. Stęskniony Kaz zabrał swoją ukochaną na romantyczny spacer. A ta zabrała swoją koleżankę.

Jest sobotni wieczór. Na ulicy reporterzy Faktu spotykają Kazimierza i jego żonę. Za nimi idzie kobieta, która okazała się koleżanką Isabel. Isabel co chwila odchodziła na bok, słała i odbierała smsy. Kiedy pani z Brwinowa była zajęta komórką, jej mąż zagadywał koleżankę.

Okazuje się, że koleżanka towarzyszyła parze już przed ślubem. Pewnie Kaziu miał nadzieję, że po ślubie to się zmieni, ale nie zmieniło. Zostały tylko drwiny znajomych Marcinkiewiczów. Z koleżanką na romantyczny spacer. Ciekawe jak długo były premier wytrzyma taki tryb życia. A może w końcu zamieni Isabel na koleżankę?


 Foto 1  Popatrzcie na te koszmarne kozaki Isabel.
Foto 2  Poza tym koleżanka widać jest bardzo kobieca. Isabel koło niej jak chłopczyca wygląda.
Foto 3

Gdzie są styliści ? Niech ktoś zajmie się żoną Marcinkiewicza. Albo powinna chociaż umówić się z panią Prezydentową Kwaśniewską na naukę stylu.  Nic dziwnego, że Kazimierz jej nigdzie nie zabiera .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.