Na Krupę czeka Ameryka

 Kiedy ona tu pracuje nad show, które już niedługo będzie emitowane w naszej telewizji, tam za oceanem pracuje dla niej cały sztab ludzi.


Joanna Krupa w niedawnym wywiadzie powiedziała, że dla niej jest najważniejsza kariera. I chociaż niektóre gwiazdy bardzo żałują, że kiedyś zamiast rodziny postawiły na karierę, modelka jest przekonana, że to dobry wybór. Ponad karierę postawiła też lub z milionerem.

W Polsce Krupa wystąpi w programie Top model. Zostań modelką, jednak już w Stanach czeka na nią kariera w telewizji, na którą podobno bardzo długo pracowała i za nic nie odpuści by nie dopiąć swego.

Jak się dowiedziałam, że będę musiała zostać w Polsce na pięć tygodni, to nie byłam zachwycona. Robię karierę w Ameryce. I bardzo mi na tym zależy, bo ciężko na to pracowałam – mówi Faktowi Krupa. – Akurat tak się złożyło, że mogłam wyjechać. Ale wiem, że wszystko tam na mnie zaczeka. Moi ludzie dla mnie pracują i jak przyjadę, wszystko będzie gotowe. Mam kilka propozycji występów w amerykańskiej telewizji. Nie mogę jeszcze o tym mówić, ale pracowałam nad tym od ponad roku – dodaje tabloidowi modelka.

Czytaj też: Dorota Gawryluk marzy o córeczce!
źródło: Fakt.plVN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.