Na co dzień businesswoman w szpilkach, po godzinach ostra laska w rock’owym zespole

Fotoszok.pl
Już dziś wieczorem widzowie TVP2 obejrzą występy uczestników z Wielkopolski i Podlasia. W „Przesłuchaniach w ciemno” do czwartej edycji „The Voice of Poland” udział wzięło wielu utalentowanych wokalistów. Do tego grona należy także charyzmatyczna Monika Pilarczyk, która zyskała uznanie Trenerów niesamowitym wykonaniem utworu „Livin On A Prayer”.

W trakcie „Przesłuchań w ciemno” do czwartej edycji programu „The Voice of Poland” Trenerzy siedząc tyłem do uczestników oceniali ich występy. Dopiero w momencie, kiedy zdecydowali się podjąć treningu wokalisty, mogli obrócić się i go zobaczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu o ich wyborze decydował wyłącznie głos, czyli to, co w „The Voice of Poland” jest najważniejsze. Wśród osób, które zachwyciły Trenerów swoich wokalem znalazła się Monika Pilarczyk, 29-letnia wokalistka zespołu Fun Fire.

Po obejrzeniu występu ciężko uwierzyć w to, jak wygląda codzienność Moniki. Niedawno założyła z kolegą firmę finansową, ma własne biuro, chodzi w szpilkach i garsonce. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę i ostrą laskę – od 2008r. współtworzy zespół Fun Fire. Jest twardą kobietą, której, za jej bezpośredniość, boją się inne kobiety.

Monika urodziła się w Dębicy. Tam także zdobyła wykształcenie podstawowe i średnie, jednak o dziwo nie interesowała się jeszcze wtedy muzyką. Początkowo była zakochana w rysunku i malarstwie. Szybko jednak zainteresowała się sportem i zaczęła uprawiać łyżwiarstwo szybkie, które zagościło w jej życiu na 7 lat.

Jak wyglądała jej przygoda z muzyką? „Zaczęło się od zwykłego karaoke i później jak to zwykle w życiu bywa od wielu sytuacji, które ciągnęły za sobą inne”. Monika swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire, w którym była wokalistką przez 5 lat. Obecnie działalność składu jest zawieszona, z perspektywą reaktywacji. Co ciekawe, dziewczyna jest autorką wszystkich tekstów z repertuaru grupy. Wraz z zespołem brała udział w wielu festiwalach i przeglądach, między innymi w Festiwalu w Węgorzewie, finale Rock Master III czy festiwalu Muzyczna Jesień Grodków. W grudniu 2012r. wraz z zespołem otrzymała II nagrodę w koncercie finałowym Rockowych Andrzejek w Kostrzyniu koło Poznania. W czerwcu 2013 roku Fun Fire zakwalifikował się do Superdebiutów w Opolu. Wokalistka przez kilka lat pojawiała się u boku polskich gwiazd, supportując ich koncerty.

Monika nie osiada na laurach, w związku z czym zdecydowała się na udział w programie „The Voice of Poland”. Podstawową motywacją do wystąpienia przed Trenerami był „kop w tyłek” od ukochanego, który zmusił ją do walki o marzenia, czyli dojście do etapu „na żywo” w programie. Wybór utworu padł na „Livin On a Prayer” z repertuaru Bon Jovi’ego. I słusznie! Jej charyzma i temperament w głosie zachwyciły Trenerów, którzy przycisnęli słynne, odwracające fotele grzybki. Do czyjej drużyny trafiła? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już dzisiaj, o godzinie 20:05.

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.