My nie mamy prezydenta!

ImageJola Rutowicz już raz wypowiadała się o kryzysie w naszym kraju. Wtedy nie widziała żadnego kryzysu.


Tym razem próbuje przekonać Dziennik, o tym że jeśli przestaniemy ciągle mówić o kryzysie to on sam zniknie.

Ale my nie mamy polityków. My nie mamy prezydenta .To jest cyrk mapetów. Ale ja nie chcę się wypowiadać, bo mam swoje plany i nie chcę się wybijać na obgadywaniu innych- ogłosiła Jola . Zaraz po tej wypowiedzi zaczęła mówić o swoich planach. Wspomniała, że będzie prowadzić jakiś program w Wielkiej Brytanii.

Wkrótce rusza kolekcja biżuterii Jolanty Rutowicz, będę twarzą biżuterii i zarazem projektantką, tak więc pojechałam obejrzeć materiały, z czego będzie wykonywana biżuteria – mówi. Druga sprawa, ale to jeszcze nie wiem, to propozycja programu transmitowanego w Anglii z moim udziałem.

Kto kupi biżuterię w czasach, kiedy jest kryzys?

Ale jaki kryzys w ogóle? Czemu my ciągle gadamy o kryzysie, ludzie! Weźcie zimny prysznic, otrząśnijcie się z tego! Więcej jest o tym gadania niż to wszystko jest warte, bo ja osobiście nie mam tego kryzysu. Ja ostatnio byłam na tym rozdaniu wirów i po prostu w kabarecie była mowa o kryzysie! To wcale nie było śmieszne. Jeżeli ludzie ciągle będą gadać o kryzysie, to ten kryzys będzie. Skończmy temat, tego nie ma! Róbmy coś ze swoim życiem.

 Jola to szczęściara zapytana w wywiadzie na temat niechęci do Polaków ze strony Anglików powiedziała :

Osobiście ja jestem w czepku urodzona i ja wszędzie znajdę jakieś tam swoje gniazdo, i wszędzie czuję się dobrze, to Anglik przy mnie gorzej się czuję niż ja przy nim.

Sprawa kosmosu, Jola planuje lot w kosmos.

Mam 100 milionów pomysłów na sekundę, więc w kosmos też polecę, bo tam na pewno są jakieś fajne ufoludki, z którymi się dogadam. Ja wierzę w ufo, wierzę w duchy, we wszystko wierzę, a w siebie najbardziej!

A my wierzymy, że jak Jola już poleci w kosmos to pozna ufoludka i nie wróci do Polski.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.