Muzyczne wyznanie Gracjana Kalandyka w „The Voice of Poland”!

Fotoszok.pl
Wczoraj wieczorem fani programu „The Voice of Poland” mogli po raz kolejny obserwować poczynania wokalistów, którzy odważyli się zaprezentować swój talent. Wśród nich znalazł się Gracjan Kalandyk, pełen zapału i ambitnych planów na przyszłość młody wokalista, który swoim wykonaniem piosenki „Give me love” chciał zaczarować Trenerów głosem. Czy udało mu się to?

Sobotnie „Przesłuchania w ciemno” to zmagania najlepszych głosów z Małopolski oraz Warmii i Mazur, skąd pochodzi Gracjan Kalandyk. Młody mieszkaniec Elbląga nie po raz pierwszy zaprezentuje swoje muzyczne umiejętności na większej scenie. Jako student Akademii Muzycznej, dąży do osiągania dużych i poważnych sukcesów w sztuce wokalnej. Jego zainteresowania wiążą się z muzyką rozrywkową, stąd też kształci się na Wydziale Wokalistyki Jazzowej i Muzyki Estradowej.

Już jako dziesięciolatek, Gracjan wiedział, że śpiew to jego przyszłość. To właśnie wtedy zaczął występować na licznych przedstawieniach szkolnych, co pomogło mu w szlifowaniu swojego talentu i zdobywania doświadczenia na scenie. Obecnie wokalista wkłada całą energię w osobisty projekt akustyczny, z którym podróżuje i koncertuje w wielu zakątkach Polski. Jego piosenki to własne teksty i kompozycje, dlatego jest to bardzo osobiste przedsięwzięcie. Fani mogą posłuchać Gracjana zarówno na większej scenie, jak i na tej mniejszej, ponieważ artysta chce dotrzeć do znacznej części ludzi podzielających te same zainteresowania i gust. Jego muzycznymi autorytetami są Sting oraz Bono. Wzorując się na swoich idolach wokalistach chce nieść pomoc potrzebującym poprzez udział w koncertach charytatywnych.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez Gracjana przekonały Trenerów do wciśnięcia słynnych, odwracających fotele „grzybków”. Do czyjej drużyny trafił wokalista?

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Muzyczne wyznanie Gracjana Kalandyka w „The Voice of Poland”!, 5.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.