Muzyczna „Zawierucha” podczas Przesłuchań w ciemno!

Fotoszok.pl
Przed nami kolejne odcinki Przesłuchań w ciemno. Tym razem o miano „Najlepszego głosu w Polsce” powalczą wokaliści z Dolnego Śląska i Lubelszczyzny. Występ Aleksandry Nizio z pewnością na długo pozostanie w pamięci Trenerów, którzy oprócz fantastycznego głosu uczestniczki mogli także poznać Zespół Ludowy „Zawierucha”, który niespodziewanie wtargnął na scenę The Voice i zrobił tam małe zamieszanie.

Zespół Ludowy „Zawierucha” to grono muzycznie uzdolnionych ludzi, którzy kochają folk i wyrażają to nie tylko śpiewem, ale również poprzez taniec pracując przy Zespole Tańca Ludowego „Tanew”. To właśnie z nimi Aleksandra Nizio rozwija swój wyjątkowy wokal, a także jeździ poza granice kraju reprezentując naszą Ojczyznę na wielu przeglądach i festiwalach, zdobywając również doświadczenie na scenie.

Przygodę z muzyką wokalistka rozpoczęła bardzo wcześnie. Od najmłodszych lat wyjeżdżała na festiwale zdobywając czołowe miejsca. Jej muzyczna droga od liceum wiąże się z Młodzieżowym Domem Kultury w Biłgoraju, gdzie ćwiczy głos w studiu wokalnym „Kombinejszyn”. Pochodząca z Aleksandrowa, w województwie lubelskim, uczestniczka skończyła Liceum Ogólnokształcące i wybiera się na studia. Jak sama o sobie mówi jest zaangażowaną w różne projekty „społecznicą”, między innymi wspiera młodzież w Programie Profilaktycznym „Profilaktyka a Ty” który pokazuje młodym ludziom, że można żyć bez używek i alkoholu. Jednym z marzeń dziewczyny jest występ w Opolu oraz nagranie płyty folkowo-rockowej. Z pewnością uda się jej to, ponieważ jest typem optymistki, która nie boi się wyzwań i z uśmiechem na twarzy zdobywa swoje wyznaczone cele.

Niebywały talent wokalny Aleksandry Nizio wprawił w zachwyt Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka. Jednak wszyscy Trenerzy zwrócili uwagę na zespół Ludowy „Zawierucha”, który wspierał uczestniczkę podczas Przesłuchań w ciemno nie tylko zza kulis, ale także na scenie „The Voice of Poland”. O tym do czyjej drużyny trafiła wokalistka widzowie Dwójki przekonali się w sobotę o 20:05!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.