Must Be The Music- ostatnie castingi

I wybór półfinalistów. Kto znajdzie się w dalszych rozgrywkach?

Jaki pierwsi w ostatnich castingach wystąpiła  grupa Bad Hamsters. – Nie ma głównej myśli… Od siebie dajecie tylko czerwone koszulki- powiedział Sztaba. Kora dodała – Bardzo dobrze śpiewacie razem. Głosy są zsynchronizowane. Nie musicie nic dodawać, oprócz tego co robicie!.

Duet z Gdańska Emilia i Magda czyli zespół Blambed. Dziewczyny zaśpiewały „Falling Slowly” z filmu „Once. – Oskarżam was o fajny występ. Tworzycie super klimat na scenie. Oddałem się temu. Kurde, ale te dziewczyny fajne, myślałem – powiedział Łozo. Zapendowska –  Artykulacyjnie nierówno, mało dynamicznie. Troszkę warsztatowo jeszcze nie to. 4X TAK.

Krzysztof Bandosz, wymalowany facet z kogutem na włosach i rękoma we krwi. Kora –  Balet, charakteryzacja – cudowne. Zapendowska-  To jest dla mnie karykaturalne. Sztaba –Cudownie nieudolni. Łozo- Ja mam pokrojony mózg. 3 XTAK

Skromny Igor Marinow chłopak z gitarą wykonał Kołysankę dla nieznajomej  Perfectu. Sztaba –Coś jest w tobie interesującego. Zapendowska – Twoim walorem jest to, że śpiewasz leciutko i od niechcenia. Ja wolę, jak ktoś mi serce wkłada. Ale masz fajny wokal . Łozo – Gdzieś w środku jakbyś chował wielki talent… Jakiś przebłysk. Kora – To jest dla mnie nijakie.3XTAK.

Dominika Barabas ze swoim zespołem  wykonali własny utwór. Te chyba oceniane są najlepiej. Zapendowska – Fajnie, sympatycznie. I świeżo!. Kora – Lubię ciebie, bo jesteś bardzo oryginalną dziewczyną. Sztaba – Dominika jest bardzo elektryzująca, ale chłopaki – stanowiliście smaczne tło. Łozo – Całość – przesympatycznie urocza.

Grupa Arshenic, otoczenia nie zatruta  ale śpiewa gothic zombie melodic metal, a wykonał Cover utworu Paparazzi Lady GaGi. Tylko Łozo był na nie.

Wojtek Czarniawski na co dzień gra po knajpach. W MBTM wykonał  „Plush” z repertuaru zespołu Stone Temple Pilots. Jedynie Kora była na NIE – Jedenaście lat widzę grasz… Śpiew – to jest śpiew straszny.

Jerzy Kosiński, starszy pan, który zaśpiewał utwór z musicalu Skrzypek na dachu, Gdybym był bogaczem.3XTAK.

Marta Markiewicz , niepozorna dziewczyna wykonała „Use Somebody” z repertuaru Kings Of Leon. W całości to mi się nie podobało. To było przemanierowane – powiedział Łozo. Pozostali jurorzy na TAK.

I ostatni zespół na castingach RaggaFaya. Wykonanie własnego utworu dość fajne, 3XTAK Na nie tylko Kora.

Do półfinału decyzją jurorów dostali sięWioletta Marcinkiewicz

 1. InoRos
 2. Renata Sachadyn
 3. Julia Miesiączek i Witek Niedojadło
 4. Aleksandra Zygmunt
 5. Zespół Plan
 6. Zespół Raggafaya
 7. Anna Karwan
 8. Zespół Dzień Dobry
 9. Natalia Zozula
 10. Bruk Braders
 11. Zespół Limboski
 12. Roman Wojciechowski
 13. Kamień Kamień Kamień
 14. Krzysztof Przybyszewski
 15. Zespół Blamed
 16. Maciek Czaczyk
 17. Ewa Dani-Sikocińska
 18. Marcelina Olak
 19. Dominika Barabas z zespołem
 20. Mashmish
 21. Zespół Majestick
 22. Zespół Freex Family
 23. Eris is My Homegirl
 24. Zespół Atmasfera
 25. Serge Suszyński Bourbon
 26. Wiesław Iwasyszyn
 27. Zespół The Bardons
 28. Wojciech Czarniawski
 29. Nicola Pustała
 30. Zespół De Nuevo


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.