Must Be The Music – odcinek III

Kto zachwycił?

Show goni show, tej jesieni dużo się dzieje. Zadziało się też w Must Be The Music.

Show rozpoczął zespół Dzień Dobry. Domyślałem się że będzie taki wynik, domyślam się też że to było dobre wykonanie ale ja nie lubię takiej muzyki – tłumaczył Łozo, który był na NIE.

 

Marcelina Olak zaśpiewała utwór z repertuaru Celine Dion.Kochana Marcelino, Celine Dion może śpiewać Celine Dion. – Śpiewać umiesz ale zrobiłaś się własną ciocią, brakuje ci tylko wujka – powiedziała Zapendowska. Tylko Kora była na NIE.

Mariusz Wuczyński przyszedł w dresach, w których czuje się najlepiej ,zaśpiewał” Ale w koło jest wesoło„.Stylowo, showman, umie za mordę publiczność chwycić – oceniła Zapendowska. – Weselne – powiedział Łozo czym wkurzył Korę. – To na pewno nie było weselne, ja nie jestem jakąś bywalczynią wesel – odparowała – Byłeś pewnie na wielu weselach to możesz coś powiedzieć. Łozo na NIE.

Mashmish dynamiczny duet, który na rynku muzycznym działa od wielu lat. Ich wykonanie było świetne. Kiedy jurorzy rozpływali się w komplementach,Łozo był na NIE.

Chcialem być wywalony siłą gdzieś na ostatni rząd ale nie byłem – tłumaczył mętnie Łozo. – Szlachetny muzyk akompaniuje szlachetnej pieśniarce, wrażenie przeogromne – to Kora. – Piękny utwór pięknie zagrany i pięknie zaśpiewany – podsumowała Zapendowska.

Wiesław Iwasyszyn wykonał Beat box zespołu Deep Purple . Znakomity beatbox, co to za technika? – dociekał Sztaba.
Wykonanie było genialne. 4XTAK

Ukraiński zespół Atmasfera, który wykonał mieszankę folku i rocka. Kora raziła białym  uśmiechem od początku do końca. 4XTAK.

Show najbardziej  zaskoczył zespół Eris Is My Homegirl, który swoim wykonaniem zachwycił wszystkim.4XTAK

Wokalista charczy jak trzeba – mówiła  Ela Zapendowska.
– Czekałam na was całe życie – dodała Kora.

Ania Karwan zaśpiewała utwór Beyonce Hello. Jurorzy nie wierzyli, że dziewczyna da radę tej piosence. Czekam na coś co mnie kręci, wzrusza mnie, że ktoś umie coś a nie tylko naśladować Beyonce, dla mnie to jest za mało – tłumaczyła Kora. – Dla mnie też jest za mało – przyznała Zapendowska. – To było jedno z najlepszych wykonań w MbTM – przekonywał Sztaba. 3XTAK

 

Śląski zespół Eliminacja rapował utwór Imprezka. „Popatrz ziomek właśnie zdradza ciebie żona, popatrz ziomek jaka ona rozwalona”- śpiewał zespół, co nie był na rękę Korze i Zapendowskiej. Jakiś pokoleniowy konflikt? – zapytał delikatnie Sztaba – To nie są głupki dwunastoletnie które mogą śpiewać o niczym. To nie konflikt pokoleniowy tylko panowie śpiewają o niczym, to jest nie do przyjęcia. Rap to jest muzyka która przyszła z czegoś. Żeby oni chociaż po śląsku śpiewali – denerwowała się Kora
Sztaba pod wpływem emocji poprosił o dodatkowy numer. – Fajnie że oni robią to sami – próbował Łozo. – Człowiek dużo rzeczy robi sam, buty sam zakładasz – odparowała Kora. – Ale technicznie było ok – próbował Łozo. – Nie było ok – zakończyła Zapendowska. 2XTAK, 2X NIE.

Ewa Dani-Sikocińska wykonała „The show must go on” Queen. Kobieta porwała wszystkich. – Nie podobało mi się tylko przesadne wibrato i angielska wymowa – dodał Sztaba. – Dobry warsztat – oceniła Zapendowska. – Genialnie się pani oddaje cała na scenie, chciałbym poznać pani historię bliżej – mówił Łozo. 4XTAK.

Roy Benett Group . Wokalista pochodzi z Londynu, jest detektywem dla przyjemności śpiewa. Ze swoją 10-osobową grupą zaśpiewał „No woman no cry” Boba Marleya.4XTAK.

Dorota Śliwka na co dzień jest nianią. W show wykonała „What a feeling” Irene Cara. Łozo i Kora na NIE

Olgierd Hetmańczyk wykonał O Sole Mio. Mężczyzna zaśpiewał s dogrywce, z którą miał problemy. Zaskoczył nas pan totalnie – powiedziała po długim namyśle Kora. – Tak wyrafinowanego komizmu jeszcze nie widziałem w MbTM – wyjaśnił Sztaba. – Pan w to wkłada serce. Muzycznie gorzej a tekstowo pięknie – uznała Zapendowska.

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Must Be The Music – odcinek III

You must be logged in to post a comment.