„Must Be The Music” cz.II

W jury Elżbieta Zapendowska, Kora, Łozo i Adam Sztaba

Jaki pierwsza wystąpiła Krysia Goździcka, która na występ przyjechała z mężem. Jej wykonanie ni było jednak najlepsze, przekonała do siebie jedynie Adama sztabę.

 

Cipiciągi w wykonaniu The Bardons powaliły na kolana nie tylko publiczność ale i jurorów.

Kiedy na scenę wyszedł Roman Wojciechowski, nikt nie spodziewał się,że ten 62 letni mężczyzna ma w sobie tyle energii i głos który może jeszcze zamieszać w show-biznesie.

– Ale czad – podsumował Łozo

Kapela Inoros to kolejny występ, który powalił publiczność i jurorów.

Para Microlover, zaśpiewali piosenkę Ich Troje, Poznali się w zakładzie fryzjerskim, zaprzyjaźnili, jednak śpiewać niestety pnie potrafili.

 

Ula Drożdż pochodzi z Jasła. Pewnie pomyślała, że jak Szpakowi się udało to i ona ma szansę. Na razie się nie myliła 4XTAK

 

Chłopak z harmonijkami Krzysztof Przybyszewski z Gdańska. To był zupełnie inny występ od wszystkich. Krzysiek miał przy sobie 14 harmonijek ustnych, zagrał na jednej zaskoczył i dostał 4XTAK.

Pani Renata Sachadyn, kiedy wyszła na scenę, każdy chyba myślał,że będzie to przyśpiewka ludowa. Ona zaskoczyła jednak wyszystkich. Wzięła w dłonie gitarę i zaśpiewała iście tak, że wszystkim z głów spadły czapki. Ma szansę na wygraną!

Grupa Kamień Kamień Kamień, przyjechali z Baden Baden m zaśpiewali piosenkę Davida Bowe’go Let’s Dance . Nie podobało się jedynie Korze, ale grupa przeszłą do dalszej gry.

 

The Bills, trzech facetów wysmarowanych na czarno plakatówkami, udawało Afrykańczyków. Zaśpiewali disco polo zaśpiewali piosenkę Jesteś szalona. Zapendowska była tylko na NIE

Szczuplutka, młodziutka Natalia Zozula, zaśpiewała arię. Głos miała jak dzwon. Dziewczynka wzruszyła swoim śpiewem wszystkich. Decyzja jury mogła być tylko jedna 4XTAK

 

Iryna Vakhula przyjechała z Ukrainy. Chce wygrać program. Jako pierwszego przekonała do siebie Adama Sztabę. Zaraz po nim guzik wcisnęli Łozo i Kora.

Grupa taneczno śpiewająca Shamrock. Jedynie Kora była na tak,

 

I nasze szanowne jury

Macie już swojego faworyta?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.