,  

Muniek zwraca kasę za bilety!

 Zwraca kasę za bilety wykupione na koncert, podczas którego był pijany.

Kapif


Afer z koncertem zespołu T.Love nadal się ciągnie. Lider zespołu Muniek Staszczyk chyba nie daje sobie rady z tematem, bo ciągle do niego wraca. Najpierw przeprosiny teraz oddaje cały zarobek z koncertu, bo wie, że nie zapracował sobie na zapłatę.

Muniek w ramach rekompensaty i kolejnych przeprosin, chce dać darmowy koncert dla mieszkańców Pszowa i fanów z regionu, i już porozumiał się władzami miasta w tej sprawie.

Wiadomo, że tego się nie wróci. Ale nie chciałbym, żeby fani postawili na mnie krzyżyk. Jak gram od 28 lat, zdarzyło mi się to pierwszy raz. Nigdy nie wartościujemy koncertów na te grane w dużych miastach i małych, zawsze gramy na całego. Nie jestem święty, piłem alkohol. Ale nie jestem typem, który upija się na całego. Zresztą, jak jestem po alkoholu, to staję się wesoły – powiedział w rozmowie z Nowinami Wodzisławskimi.

Co tu dużo mówić – dałem du….y przez duże D. Proszę fanów o wybaczenie. Dla mnie fani to świętość. Czuję ogromny niesmak, skruchę i wstyd. Za punkt honoru przyjmuję powrót jesienią do Pszowa i zagranie koncertu bez honorarium– dodaje.

O swoim pijanym występie powiedział:

Tamtego dnia widzieli mnie koledzy z zespołu, menadżer. Wypiłem kilka drinków whisky, może któryś był „krzywy”. Nie było problemów z wejściem na scenę. Dopiero na scenie mnie ścięło. Te upadki są dla mnie niewytłumaczalne. Tak jakby przestał pracować błędnik. Nie wiem, może to zmęczenie. Jechałem autem, ostatnio dużo gramy. Z tego co mi koledzy mówili, to po koncercie spałem, wracaliśmy do Warszawy. Po około 100 km, w okolicach Częstochowy, obudziłem się. Normalnie kontaktowałem, chodziłem pewnym krokiem. Nie wymiotowałem, ani nie odchorowałem w inny sposób – wyjaśnił Muniek.

W następnym wywiadzie opowie, że ma problem alkoholowy a później jeszcze i jeszcze niczym Felicjańska, która zrobiła niezły spektakl ze swojego rajdu po pijaku a dziś na salonach udaje wielką nieczym nie przejmującą się gwiazdę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.