Mucha wytańczyła sobie pracę!

 Wielka wygrana to nie tylko Szklana Kula i samochód. To także dalsza kariera.


Ania Mucha pokonała w Tańcu z gwiazdami Nataszę Urbańską. Wygrała nie tylko Szklaną Kulę ale także dalszą współpracę ze stacją TVN. Już niedługo Mucha znajdzie się na planie serialu Na Wspólnej a za każdy dzień zdjęciowy dostanie 8 tysięcy zł!

TVN postanowiło zabrać Dwójce Muchę, która w stacji publicznej występuje w M jak Miłość.

Rozmowy z Anią trwają non stop. Negocjowana jest nie tylko stawka za jej pracę, ale i rola, jaką miałaby zagrać – mówi osoba z TVN.
Plany są takie, że Mucha zagra gwiazdę. Aktorkę lub piosenkarkę – zdradza osoba związana z serialem "Na Wspólnej". – Nie wiadomo jeszcze, w życiu którego bohatera się pojawi. Ale nad tym głowę będą łamać sobie scenarzyści – dodaje rozmówca Super Expressu.

W M jak Miłość pewnie Mucha gdzieś na dłużej wyjedzie a Na Wspólnej Ania może uwieść albo Igora, którego gra Kuba Wesołowski albo Kamila, który pewnie będzie miał kłopoty z Zuzą. Czas pokaże. W każdym razie TVN nie wypuści Muchy tak łatwo .

Jest jeszcze kwestia You Can Dance. Kto zasiądzie w jury zamiast Weroniki Marczuk-Pazury? jedni stawiają na Monikę Richardson, jak na przykład Fakt.

Podczas niedzielnego finału jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" Monika Richardson zasiadła w pierwszym rzędzie na widowni – pisze tabloid. A już następnego dnia w porannym programie "Dzień dobry TVN" wyemitowano materiał, w którym mogliśmy zobaczyć dom, w którym mieszka gwiazda i poznać jej całą rodzinę. Coraz częściej pojawiająca się na wizji i w siedzibie TVN gwiazda ma już podobno zapewnione miejsce w loży jurorskiej "You Can Dance".

A kogo Wy byście chcieli jako jurorkę w You Can Dance?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.