Mucha wygryzie Wojewódzkiego!

  Doczekał się Kuba Wojewódzki gorszych czasów dla siebie. Jego program Kuba Wojewódzki ma być zastąpiony show Ani Muchy!


Zawsze twierdzimy, że zemsta jest słodka i to może być zemsta Ani Muchy jeśli sie dogada z TVN  co do programu jaki i za ile miała by dostać.

Mucha kiedy była z Wojewódzkim miała związane ręce by się rozwinąć. Teraz po zakończonym show Taniec z gwiazdami jej kariera rozwija się expresem. Gdy wygrała program od razu zaproponowano jej stołek jurora w You Can Dance. Idąc dalej, TVN już jest w trakcie rozmów na temat własnego programu Muszki, który by przyciągnął tez młodych ludzi. jeśli się dogadają, to będzie strzał w dziesiątkę.

Producenci stacji rozpoczęli rozmowy z Muchą na temat jej show. Zarówno jedna, jak i druga strona doszła do wniosku, że trzeba kuć żelazo póki gorące – mówi osoba pracująca w TVN-ie.

Taki program to niepowtarzalna okazja by się zemścić na swoim byłym kochanku Kubie Wojewódzkim. Jednak program Kuby nie zniknie, tylko będzie odsunięty w gorszy termin.

Jeszcze niedawno Wojewódzki pisał o Ani w Polityce: Po brawurowym wygraniu "Tańca z gwiazdami" Anna Mucha została jurorką programu "You Can Dance" w miejsce osoby, która aktualnie korzysta z programu ochrony świadków. Po zakończeniu kolejnej serii "YCD" Ania Mucha poprowadzi show "Sędzia Anna Maria Mucha", potem "Mucha – Po prostu gotuj", magazyn "Co za Mucha", a następnie stacja zmieni nazwę na TVM – czyżby sam jej wywróżył karierę?

Mucha ma też spore szanse na pracę w TVN Style. Może swoimi programami ściągnąć młodszego widza. To dla niej i dla kanału byłby strzał w dziesiątkę
– mówi informator.

Teraz pozostały sprawy finansowe. Mucha zna już swoją wartość, tanio nie będzie ale TVN chyba jest gotowy zapłacić dużo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.