Mucha w orędziu do PO

 We wczorajszym Dzień Dobry TVN gościem była Ania Mucha. Dementowała plotki o zażywaniu środków odchudzających, o których ostatnio  jest bardzo głośno.


Schudnięcie Ani Muchy ciągle wywołuje wiele dyskusji w mediach. A najgorsze jest to, że jedna z firm rozprowadzająca specyfik dla pań, który ma odchudzać kobiety bez większego wysiłku ukradł wizerunek Muchy , którym się promował w sieci. Anna Mucha niemal natychmiast zareagowała wydając odpowiednie oświadczenie. By informacja była jeszcze bardziej wiarygodna, aktorka wystąpiła w porannym programie TVN by zapewnić wszystkie kobiety by nie wierzyły w tabletki reklamowane jej osobą a po prostu wzięły podniosły  tyłek z kanapy i zabrały się za ćwiczenia.

Przy okazji, Mucha zwróciła się do PO, by ta nie blokowała ustawy o zakazie palenia tytoniu w miejscach publicznych. Ale zanim Ania wygłosiła swoje orędzie na temat papierosów krótko odpowiedziała na pytanie Marcina Prokopa, czy zaręczyłaś się? NIE – odpowiedziała Ania.

Ekipa YCD wyjechała wcześniej do Izraela, gdyż miała się uczyć  układu, którym chcą zrobić dobre wrażnie . Już jest wybranych 36 osób a Mucha dziś wylatuje i dołączy do grupy.

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.