, ,  

Mucha vs Rusin

 Robi się na prawdę gorąco na castingach You Cand Dance. Do tej pory nikt nie zagrażał popularności Kingi Rusin, teraz jest inaczej.


Po wygraniu Tańca z gwiazdami Anna Mucha zasiadła na stólku jurora w Yoy Can Dance. Co cjwila dochodza nowe informacje jakoby Mucha wpadała w konflikty a to z Egurrolą a teraz doszła Kinga Rusin, która poczuła obecnośc Muchy w show. Ania Mucha chce za wszelką cenę pokazać kto jest prawdziwą gwiazdą w YCD i już próbuje zepchnąć Kingę Rusin na drugi plan. Robi sie gorąco.

Już podczas pierwszego castingu we Wrocławiu (zobacz zdjęcia!) Mucha poczuła się jak gwiazda pierwszej kategorii. Od świtu pod Teatrem Polskim we Wrocławiu zebrały się dzikie tłumy, by wziąć udział w eliminacjach do programu. Po południu przyjechali jurorzy – Michał Piróg  i Agustin Egurrola oraz prowadząca Kinga Rusin. Mucha kazała na siebie czekać aż dwie godziny. Kiedy się pojawiła, wzbudziła prawdziwy entuzjazm wśród kandydatów- donosi Super Express.

Kinga Rusin do tej pory wiedziała, że to dla niej uczestnicy się zgłaszają na casting by dalej dojśc jak najwyżej. Teraz to sie zmieniło.

– Ania na razie ma bardzo dużo energii i podchodzi do castingów, występów bardzo emocjonalnie. Pokazuje nam inną stronę oceniania kandydatów i przez to wprowadza fantastyczną atmosferę. Potrząsnęła nami wszystkimi. Dała nam nową jakość – powiedział "Super Expressowi" Egurrola.

Póki co Rusin przyzwyczajona do grania pierwszych skrzypiec robi głupią minę do złej gry. Znając prezenterkę nie da tak łatwo za wygraną.

Szukaliśmy osoby, która oceni ludzką stronę uczestników i myślę, że Ania bardzo dobrze się do tego nadaje – powiedziała Rusin w programie "Dzień Dobry TVN", jednak dała do zrozumienia, że Ania niewiele zna sie na tańcu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.