Mucha umie tańczyć!

 A to niespodzianka! Mucha tańczyła i się nie przewróciła.


To było do  przewidzenia, że pokazowy występ w prezentacji par, był dla kawału. W końcu kto by chciał tańczyć z partnerką, która nie potrafi utrzymać równowagi na podłodze.

I tak 10 edycja show Taniec z gwiazdami się rozpoczęła. Ania Mucha ładnie zatańczyła można by powiedzieć nawet pięknie. Iwonie Pavlowić podobał się układ stóp Muszki. Wiele szumu by tylko zwrócić na siebie uwagę a tym samym zaskoczyć.

Najlepszą okazała się w tańcu Natasza Urbańska. To było do przewidzenia, kto ma na co dzień do czynienia z tańcem, wstyd by było gdyby wypadł źle. I chociaż nigdy nie tańczyła tańca towarzyskiego i tłumaczyła się, jak to trzeba było się przestawić na coś innego, coś co nie ma nic wspólnego z tym co do tej pory robiła, zatańczyła najlepiej.

Otylia Jedrzejczak nie zachwyciła swom walcem jurorów. Rzucona na wielką wodę, tym razem nie była najlepsza.

Piotr Zelt tańczył z szeroko uśmiechniętą Anią Głogowską, która prócz chwili kiedy rodziła córeczkę, nie  opuściła ani jednego odcinka show. Domyślać się można dlaczego. Piotr mimo, że jest rosłym facetem udało sie ładnie zatańczyć czaczę. Nie był sztywny.

Zygmunt Hajzer za walca dostał sporo punktów. Bo aż 31 jak na pierwszy występ to sporo.

Iga Wyrwał, 20-latka która podbiła serca facetów w Anglii, gdzie pracuje. Mimo wielu sesji zdjeciowych , na których prezentuje swoje wdzięki a przede wszystkim piersi, jest nieśmiała dziewczyną.  Jej czacza wyszła o wiele gorzej niż jej wyeksponowany biust, który oczywiście bardziej się podobła od tańca. Iga dostała najmniejszą ilość punktów bo zaledwie 17.

Grażyna Wolszczak, wiecznie młoda duchem jak i ciałem, chociaż przyjrzeć się to było by wiele do dyskusji. Za swojego walca dostała 27 punktów.

Michał Kwiatkowski, Polak który zajął drugie miejsce we francuskim Idolu i zrobił karierę właśnie w tym kraju. Jego czacza była taka sobie i zbytnio się wyginał do tyłu wg Piotra Galińskiego. Michał znalazł sie na drugim miejscu od końca zdobywając 18 pkt.

Radek Majdan. Ci, którzy nie widzieli show, niech żałują. Radek pokazał się z innej strony. Pewny siebie na parkiecie. Elegancki tańczył walca. I chociaż nie zajął najwyższej pozycji, na liście  dopiero 6 od góry, to wyszło mu nieźle. Jego lekki chód wyglądał na prawdę świetnie na parkiecie. Kto by pomyślał, że piłkarz może lekko chodzić w tańcu.

Weronika Rosati tańczyła czaczę. Dużo falbanek, dużo biustu. Przytyło się dziewczynie. Mogłaby by być konkurencją dla Igi Wyrwał. Weronika dostała 28 pkt.

Marek Kościkiewicz, tańczył tak sobie lecz uśmiechał się całą buzią.

Tak minął pierwszy odcinek 10 edycji Taniec z gwiazdami. Na kogo będziecie głosować?

Tak wyglądały pary.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski

Otylia i Sławomir
Ani Głogowska i Piotr Zelt
Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska
Iga Wyrwał i ukasz Czarnecki
Michał Kwiatkowski z partnerką
Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski
Radek Majdan i Iza Janachowska i TU
Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj i TU
Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa
Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska
Anna Mucha i Rafał Maserak i TU
Natasza Urbańska i partner i TU i TU

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.