Mucha tyje?!

 Super Expres twierdzi, że Ania Mucha padła ofiarą jo-jo! To straszne.


Anna Mucha sporo włożyła wysiłku i pieniędzy by osiągnąć obecną figurę. Gdy zaczęła tańczyć w Tańcu z gwiazdami jej figura osiągnęła idealne kształty. Po zakończonym show Mucha przestała już ćwiczyć a pod sukienką pokazał się brzuszek.

Ania zaczęła się odchudzać ponad rok temu. W niedługim czasie schudła aż 13 kg. Zakończenie treningów po show jednak może spowodować, że Ania znowu zacznie przybierać na wadze.

Zamiast płaskiego, wyćwiczonego brzuszka pod jej sukienką kryje się coś całkiem innego. Krągłość ta odstawała Ani bardziej niż jej piękne piersi. Na marginesie – chyba troszkę opadły – kąsa Muchę SE. Ale to nie koniec nieszczęść. Po bokach pojawiły się również lekkie fałdki tłuszczyku – wylicza. Aż trudno uwierzyć w to, że Ania traci swoje idealne kształty. Przecież wydała fortunę na diety, ćwiczenia i zabiegi odchudzające. Wszystko na darmo.

Tyje czy sukienka się źle ułożyła? A nawet gdyby trochę przytyła, obecność w YCD na pewno nie pozwoli jej na roztycie się. W końcu Mucha błyszczy tam najjaśniej.


A może to wcale nie efekt jo-jo ?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.