,  

Mucha tańczyła już wcześniej!

 Anna Mucha miała kontakt z tańcem wiele lat temu. Taniec nie jest jej obcy!


Gdy Ania Mucha zaczęła ćwiczyć do show Taniec z gwiazdami, mówiła, że nigdy nie miała nic wspólnegoz tańcem i jest dla niej zupełnie obcym zajęciem. W jej słowa co raz częściej każdy zaczyna wątpić.

Taniec jest dla mnie abstrakcją. Ja się tego uczę od absolutnego zera – mówiła Mucha w sierpniu tego roku.

Pierwsza wpadka była gdy Rafał Maserak wygadał się w jednym z wywiadów, że Ania trafiła do niego jako kluseczka. Wtedy zaczęto spekulować, że Mucha ćwiczy już taniec z Maserakiem od wiosny. Właśnie wtedy zaczęła chudnąć.

Ale Super Express poszedł dalej i odkrył, że Ania miała styczność z tańcem bardzo dawno, gdy stawiała pierwsze kroki jako aktorka a było to w 1997 roku.

Wtedy to przygotowano spektakl telewizyjny "Księga raju". Mucha zagrała tam jedną z głównych ról – ydówkę Eteł. Sztuka była widowiskiem śpiewno-muzycznym i nietrudno jest się domyślić, iż poprzedzona była wieloma próbami tanecznymi.
– czytamy w SE.

Później a dokłądnie w roku 2007-2008 Ania była w USA, gdzie uczyła się w szkole aktorskiej. Tam podstawą jest taniec i ruch sceniczny.

Mimo tego, że w ostatnim odcinku gratulowano Ani jako debiutantce tańca a Maserak chciał coś dodać , gdy Mucha mu wyrwała mikrofon, uważamy , że to i tak jest niczym w stosunku do Nataszy Urbańskiej, która tańczy zawodowo w teatrze Buffo . A robi to dłużej i częściej niż Mucha.

Na marginesie, każdy z nas gdzieś tańczył, jak nie na weselu to na dyskotece czy na zabawie w remizie. I to nie znaczy, że taki ktoś tańczy od dziecka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.