,  

Mucha powinna być wdzięczna Urbańskiej, że nie wyleciała z TzG?

 Anna Mucha i Natasza Urbańska są ewidentnie faworytkami 10 edycji Tańca z gwiazdami.


Nikt się nie spodziewał, że Ania Mucha dojdzie tak daleko. Każdy chyba myślał, że aktorka odpadnie już na samym początku. Stało się jednak inaczej. Ciężka praca i poważne podejście do sprawy spowodowało, że Mucha stała się główną faworytką show.  W wywiadach Ania mówiła, że program jest dla niej sprawdzianem i najważniejsza jest własna satysfakcja nie konkurencja. Nataszy osobiście nie zna ale zyczy jejj wszystkiego najlepszego.

Inaczej do sprawy podchodzi Natasza Urbańska, która twierdzi, że dzięki niej Mucha nie wyleciała zaraz po pierszym odcinku! tancerka zasugerowała, że obie się spotkają w finale  i że wygra najlepsza.

Może nie powinnam tego mówić, ale w pierwszym odcinku uratowałam Ani skórę. Ja mam numer 12, ona 11. Na początku programu chwilę przed wyjściem na schody zauważyłam, że ma jej przede mną w kolejce. Pobiegłam jej szukać. Ania chyba się tego nie spodziewała. Dziś mówi się, że jesteśmy największymi rywalkami. Nawet jeśli tak jest, to mam nadzieję, że wygra lepsza, cokolwiek miałoby to znaczyć – wyznała Natasza.

Podobno też Natasza zaprzyjaźniła się z kilkoma osobami z programu. Ciekawe z kim?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.