Mucha parkuje gdzie się da!

 Anna Mucha kupiła sobie ostatnio czerwonego mercedesa i bardzo chce pokazać jakie piękne ma autko. By być zauważoną stawia je gdzie popadnie! Aniu nie musisz tak stawiać, każdy Cię widzi!


Anna Mucha chyba zapomniała przepisów drogowych , w które skład wchodzi też prawidłowe parkowanie. Niestety te ostatnie prawo jakoś Ani nie przypadło do gustu i stawia auto tam gdzie jej się podoba i ma w nosie kodeksy drogowe.

Anna Mucha zaparkowała swego drogocennego mercedesa niemal na ulicy i to w centrum Warszawy. Później jak gdyby nigdy nic, poszła na obiad do jednej z najmodniejszych restauracji w stolicy. I choć na miejscu niemal natychmiast zjawiła się straż miejska, gwiazda nie specjalnie się przejęła pozostawionym za wycieraczką mandatem – donosi Fakt.

Muszka chyba poczuła się naprawdę wielką gwiazdą. No cóż Włosi też chcą Muchę tym bardziej jej gwiazda zaświeciła jaśniej.

Jednak wszystko kiedyś może się skończyć a skończy się napewno. Lepiej pamiętać o tym i pielęgnować to co się ma niż żyć chwilą a później obudzić się z ręką w … nocniku.

Zobacz też: Rusin ma nowy biznes. Ile na nim zarobi?
źródło: Fakt.pl


Mazur

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.