Mucha nie weźmie ślubu przez swojego ojca?

Zawiodła się na nim i nie wierzy w instytucje małżeństwa

Kilka  dni temu w mediach pojawiła się plotka,by Anna Mucha i Marcello Sora po Radomiem zawarli cichy związek małżeński. Plotka okazała się tylko prowokacją do spekulacji w temacie. Okazuje się, że Ania nie wierzy w instytucje małżeńską.

– Ania nie chce słyszeć o ślubie. Po tym, jak rozpadł się związek jej rodziców, po prostu nie wierzy, że przyrzekanie komuś miłości aż po grób ma jakikolwiek sens – tłumaczy przyjaciółka gwiazdy tygodnikowi Na Żywo.

Wszystko przez swojego ojca Krzysztofa, który zostawił ją i jej matkę gdy ta miała 3 lata. Ojciec wyjechał na wschód , na otarcie łez przysyłał jej pocztówki i zabawki. Dopiero gdy miała 18 lat, zabrał ją do siebie do Indii,wtedy ich relacje trochę się poprawiły.

To było bardzo odważne z jego strony, bo wcześniej raczej nie istniał w moim życiu – wyznaje po latach Mucha. –Być może z braku ojcowskich uczuć związała się ze starszym o ćwierć wieku Kubą Wojewódzkim. Kochała go do szaleństwa, swego czasu nawet zaprowadziła ukochanego do jubileraNie doczekała się jednak oświadczyn i po raz drugi w swoim życiu zawiodła się na facecie, na którym jej zależało – dodaje.

Sora próbował sie Ani oświadczyć ta jednak odrzuciła pierścionek, twierdząc , że papierek w urzędzie nic nie zmieni.

– Cynizm to taka tarcza, pod którą ukrywała zranione uczucia. Choć dziś jest szczęśliwa, trudno jej uwierzyć, że Marcel zawsze będzie u jej boku. On musi ją o tym przekonać – podsumowuje jedna z przyjaciółek.

Może dziecko zmieni jej myślenie?

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.