Mucha nie ma swojego faworyta

 Kilku osób zabrakło w programie, Anna  Mucha nie wie kto wygra i nie ma swojego faworyta. Czyżby nowa strategia nowej jurorki You Can Dance?


Już dziś rusza na żywo show You Can Dance. Mamy nadzieję, że będzie się działo. W tej edycji show jest dużo profesjonalistów między uczestnikami . Czy amatorzy mają większe szanse a może równe? po pierwszym odcinku już mniej więcej będzie to wiadome. Jedno jest pewne. Walczył zwycięstwo napewno będzie Tomasz Barański, zawodowy tancerz , właściciel szkoły tańca. Od tego zależy czy się oświadczy Edycie Herbuś czy też nie, chociaż ona nie musi być tym zainteresowana.

Póki co Anna Mucha nie ma swojego faworyta .

– Niestety, kilku osób zabrakło w tym programie. Są lepsi i trochę gorsi, ale nie powiem jeszcze, kto jest moim faworytem – powiedziała Super Expressowi.


Z jednej strony będę starała się wspierać kandydatów, bo wiem, jak ciężko jest występować i tańczyć na żywo. Z drugiej jednak będę musiała ich ostro oceniać
– stwierdziła Ania. – Ogólnie to nie znam się na tańcu, więc też nie mogę powiedzieć, który taniec jest trudniejszy. Jest dwóch kompetentnych jurorów od tego. Nie mogę ocenić techniki danego tancerza, ale za to mogę ocenić jego zaangażowanie emocjonalne i tego właśnie u nich szukam – szczerze mówiła Mucha.

Liczymy na duże emocje!


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.