Mucha nie czuje nic do Urbańskiej

  Ania Mucha i Natasza Urbańska to dwie rywalki w Tańcu z gwiazdami– przynajmniej tak zostały wykreowane przez TVN.


Ania , która nic nie miała wcześniej wspólnego z tańcem i Natasza, zawodowa tancerka, której brak umiejętności próbowała potwierdzić jej trenerka ze szkoły.  W mediach co jakiś czas też się słyszy, że dziewczyny nie lubią się. TVN znowu chciał pokazać jak to Ania i Natasza się lubią, pokazując,ze potrafią nawet zjeść między ćwiczeniami wspólnie kanapki.

Jednak prawda jest zupełnie inna, one mimo, że często się widują, prawie się nie znają a Ania nie ma zdania o Nataszy.

Nawet dobrze się nie znamy. Po raz pierwszy miałyśmy okazję spotkać się jakieś trzy tygodnie temu. Natasza miała swoją tańczącą i śpiewającą karierę głównie w Teatrze Buffo. Ja miała inną ścieżkę. Podziwiam i jestem pełna szacunku dla tego, co ona robi i jak tańczy. Ale tak naprawdę dla mnie najważniejsze jest to, co sama robię. Nie ścigam się z Nataszą na parkiecie. Ja się ścigam sama ze sobą – powiedziała Rewii Ania.

Czy oby na pewno się nie ścigają? Natasza chce wygrać ponad wszystko, pewnie będzie chciała wszystkim udowodnić jak ciężko pracuje nad sobą. I że TzG to jeszcze jedna próba w jej życiu, że dała radę i że coś nowego osiągnęła. Bo ona ciągle chce więcej osiągnąć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.