, ,  

Mucha kłóci się z Egurrolą

ImageTo dopiero początek współpracy Ani Muchy i Agustina Egurroli a już przeszła pierwsza awantura między jurorami.


Jesteśmy już po pierwszej awanturze z Anką – wzdycha ciężko choreograf. – Co prawda to nie ja się z nią pokłóciłem tylko Agustin, ale było ostro – dodaje Michał Piróg.

Do tej pory pierwsze skrzypce w You Can Dance grał Agustin Egurrola. Z narwanym charakterkiem Ani ta sytuacja może ulec zmianie? Na pewno nie ale będzie gorąco i ostro. Ania w końcu powiedziała,że nie obchodzi ją jak kto tańczy a jego historia życia i osobowość każdego z uczestników. Czyli będzie taką dobrą ciocią , która będzie głaskać każdego kto wyjdzie z płaczem po ostrej krytyce Egurroli.

Anka to kompletna „krejzolka”. Potrzeba czasu, by mogła się z nami zgrać – opowiada Michał. – Ile? Nie wiem, może nawet kolejne cztery sezony – mówi z lekką złośliwością.

Weronika Marczuk – Pazura była tą osobą, która łagodziła spory między dwoma jurorami. Jak będzie z Anią? Będzie pojednywała Michała i Agustina, czy będzie stawiała na swoim?

Ania nie będzie miała łatwego zadania – nie pozostawia złudzeń Michał. – Co prawda od razu weszła w swoją rolę, ale muszę powiedzieć, że teraz „You Can Dance” to zupełnie inny program – mówi.

Jak faktycznie było zobaczymy już w marcu 2010. Jednak czy TVN wytrzyma taką Muchę? Wszystko zależy od oglądalności programu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.