, ,  

Mucha kontra Rusin, to już wojna!

  Nowa edycja You Can Dance będzie pełna emocji i nie tylko ze względu na nowych utalentowanych uczestników show.


Nikt chyba nie przypuszczał, że będzie jeszcze kolejna edycja YCD po tym jak postawiono zarzuty Weronice Marczuk. Kolejna edycja jest, jest też nowa jurorka Anna Mucha i są emocje a raczej będą.  gdy Anna mucha została jurorką w show stała się od razu wielką gwiazdą, co nie podoba się Kindze Rusin, która do tej pory błyszczała na naszych ekranach i czuła się królową show.

Według magazynu Show, między gwiazdami doszło do prawdziwej wojny. Według magazynu Kinga jest lubiana przez ekipę z którą pracuje, inaczej jest z Muchą. Spóźnia się na castingi stroi fochy. Z garderoby dochodzą krzyki –trzeba uprasować tę koszulę, potrzebuję kawy!

Kindze takie zachowanie się nie podoba. Prezenterka uważa, że gwiazdami są tancerze a nie Mucha, czego sama zainteresowana nie rozumie. Mało tego, bez żadnych skrupułów krytykuje młodych tancerzy. Takie zachowanie nie podoba się reszcie jury. Nawet ostry Michał Piróg jest tym zniesmaczony.

Mam nadzieję, że Ania będzie pamiętać, że to nie jest "Ania Mucha show" – przestrzega w rozmowie z Show  Piróg. Praca z Anią w jury nie jest łatwa, wymaga dużej koncentracji. To walka żywiołów. Wypracowanie werdyktu graniczy z cudem. Z Weroniką wspólnie dochodziliśmy do wniosków, więcej rozmawialiśmy – porównuje Piróg.

Kinga Rusin tez się wypowiedziała: To nie my, tylko Ania musi odkryć siebie w tym programie .

Są tacy, którym się takie zachowanie pań podoba. Niedługo sami się przekonamy jak się lubią Kinga i Ania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.