, ,  

„Mucha kaprysiła w Tańcu z gwiazdami!” – Wiliams

kapif

Tuż przed programem potrafiła powiedzieć, że nie podoba jej się kreacja.

Ile razy krytykujemy Dorotę Williams za jej projekty, w które ubiera gwiazdy w Tańcu z gwiazdami? Wiele razy. Nikt jednak nie wie jak bardzo kapryśne są gwiazdy , które mają ubrać daną kreację. Dorota Williams w wywiadzie dla Vivy opowiedziała, jak wyglądała współpraca z Anną Muchą.

– W poniedziałek wymyślamy kostiumy, we wtorek dobieramy materiały, w środę – pierwsza przymiarka, w piątek – druga. Udaje się tylko dzięki utalentowanym, sprawnym krawcowym. I tak nie obywa się bez przygód – opowiada stylistka. – Kiedyś w piątek, więc po ostatniej przymiarce, około 23 dostaję SMS-a. Czytam i własnym oczom nie wierzę: „Dorota, nie podoba mi się ta sukienka. Co proponujesz?” Gdyby to była jedna z pierwszych edycji Tańca z gwiazdami, pewnie bym nie spała do rana. A tak, spokojnie przespałam noc, rano wysłałam SMS-a: „Dzień dobry, spotykamy się za chwilę na planie w Ursusie. Mam nadzieję, że przeanalizujemy problem sukienki.” Chodziło o czerwoną, seksowną sukienkę z gołymi plecami. Tylko, że po sobotniej próbie wszystko się podobało. To była Anna Mucha, ale żadna z nas nie robi sprawy z tego incydentu.

Mucha wtrącała się do każdej kreacji!

Dyskusje z nią trwały, oj trwały. Przyznawała się, że nie zna się na projektowaniu, ale miewała pomysły na siebie, nie zawsze zdając się na mnie – dodaje Williams.

Pamiętacie jeszcze jak tańczyła Anna Mucha?

kapif

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.