,  

Mucha jest zła na Maseraka!

 Po tym jak Rafał Maserak wygrał Taniec z gwiazdami z Anną Muchą, bardzo się zmienił.


Anna Mucha już kilka razy dostawała propozycję od TVN gościnnego wystąpienia w Tańcu z gwiazdami, jednak ciągle odmawia. W finałowym odcinku każdej edycji występują gościnnie zwycięzcy poprzedniej edycji . To jest  zapisane w umowie , którą każdy z uczestników dostaje do ręki.

Jednak występ tych dwojga w finale obecnej edycji stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Była przyjaźń a  teraz próbują siebie unikać. Jeszcze niedawno Rafał mówił, jak to Ania dużo uświadomiła tancerzowi i ile pewności siebie mu dała. Ale gdy już media nie słyszą, on zmienia ton.

Negocjując gażę w nowej edycji, Maserak użył argumentu, że jest świetnym nauczycielem, bo nawet tak mało pracowitą uczennicę jak Ania doprowadził do zwycięstwa – mówi tygodnikowi Na żywo osoba pracująca w TVN. Gdy dotarły do niej te gorzkie słowa, poczuła się urażona. Powiedziała, że jeśli Rafał jest tak pewny siebie, to niech teraz tańczy sam.

Jaka była reakcja Muchy? Można się domyślić. Przypomnijcie sobie jak Ania z Faktem wystąpiła w You Can Dance gdy Michał Piróg powiedział o jej mózgu jako o dysku twardym. A jeszcze Egurroli słowa o tym jak osobowością można wygrać tylko Taniec z gwiazdami. Wypominanie jej nieznajomości tańca.

Producencii TVN twierdzą jednak , że wina leży po środku, zarówno winna jest Mucha jak i Maserak.

Miły, otwarty jeszcze do niedawna, teraz zachowuje się jak zaprogramowany na sukces, a swoje partnerki traktuje jak narzędzia do osiągnięcia celu –
mówi osoba z ekipy show. W tej edycji doświadcza tego Julia Kamińska.

A ta planuje wakacje z Maserakiem po zakończeniu się show. Myślicie, że pojadą?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.