,  

Mucha jako jurorka w You Can Dance!

 I stało się, to Ania Mucha zajmie miejsce w You Can Dance zamiast Weroniki Marczuk-Pazury.


Za taką nasiadówkę w jury Ania zarobi miesięcznie 50 tysięcy zł. Całkiem nieźle.  A póki co Ania dostała rolę w Teraz albo nigdy, i przypuszcza się, że wygra Taniec z gwiazdami. To jest jej dobry czas na rozwinięcie skrzydeł.

Odchudzanie, treningi z najlepszym tancerzem Rafałem Maserakiem – to wszystko były celowe zabiegi, by Mucha miała większe szanse na zdobycie sympatii widzów i zyskanie statusu nowej gwiazdy TVN-u – tłumaczy Super Expressowi osoba blisko związana z TVN.

Szukano tylko dla Muchy nowego programu, który w końcu znalazł się sam. Po tym jak Marczuk-Pazura sama zrezygnowała z prowadzenia YCD, natychmiast zaproponowano miejsce Ani.

Sprawa Weroniki strasznie ciążyła dyrekcji, nikt nie ukrywał, że jurorka, która trafia za kratki, to dla stacji i programu nie najlepsza wizytówka. Zastanawiano się co zrobić, bo szkoda było im rezygnować z dobrego programu – mówi  informator. – Tak więc po odejściu Weroniki znalazło się miejsce dla Muchy – dodaje informator.

Występ Ani w Tańcu z gwiazdami będzie więc początkiem jej przygody tanecznej. Ciąg dalszy nastąpi już na wiosnę w nowej edycji YCD.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
,  

Mucha jako jurorka w You Can Dance?

 Program You Can Dance stoi pod wielkim znakiem zapytania. W obecnej chwili brak jest pełnego składu jurorów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.