,  

Mucha i Skrzynecka założyły klub MŁODYCH MAM

Nowe psiapsiółki?

Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka rodziły swoje córki tego samego dnia tj 23 listopada. To wydarzenie spowodowało, że aktorki się zaprzyjaźniły i przedstawiły sobie swoje dzieci.

Kilka dni temu po raz pierwszy spotkały się nasze córki. Nasze córeczki leżały roześmiane w wózkach naprzeciw siebie, ale śmiejemy się z Anią, że raczej nic jeszcze z tego nie kumały i pewnie nic z tego spotkania zapamiętają. Jedna gaworzyła, powtarzając „gu”, a druga „le”. I tak sobie pogadały. Nasze dziewczynki są niczym przyrodnie siostry – powiedziała Show Kasia.

Skrzynecka twierdzi, że macierzyństwo połączyło nie tylko ją i Muchę ale tez inne panie i nazwała to zdarzenie Klubem młodych mam. Miały by do niego należeć Anna Głogowska, Joanna Liszowska, Kasia Glinka i Reni Jusis.

Głogowska doradzała Skrzyneckiej jakie powinna kupić ciuszki do wyprawki, Jusis jak nosić dziecko w chuście. Liszowska dała w prezencie Skrzyneckiej ramkę na zdjęcie.

W środku umieszcza się fotografię dziecka, a po bokach jest specjalna masa plastyczna, na której maluszek odciska swoje rączki i stópki. To słodka pamiątka dla rodziców na całe życie – wyznaje mama Aliki. Bardzo się wspieramy i cieszymy, że nasze dzieciaki dobrze się rozwijają i pięknie rosną – twierdzi Kasia.

Myślicie, że tak zawsze będą żyły w przyjaźni?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.