,  

Mucha i Maserak- oh iskrzy!

 Ale  czy zaiskrzy skutecznie pomiędzy Anią Mucha i Rafałem Maserakiem, którzy ćwiczą bardzo intensywnie na sali przed występem w show Taniec z gwiazdami?


Gdy przystojny tancerz i aktorka z M jak Miłość, zaczynają ze sobą trenować, powietrze tężeje. Ich oddechy stają się cięższe, a na twarzach pojawia się rumieniec. Szczególnie u tych, którzy na nich zerkają…

Ci którzy obserwuję tę parę na sali ćwiczeń powiadają, że między nimi iskrzy aż parzy. On przystojniak, który nieugięty jest przy innych kobietach, przy Ani topnieje, ona nie pozostaje mu dłużna.  Media spekulują nowy romans!

Taniec Ani i Rafała to niebanalny flirt. Gdy na siebie patrzyli, dotykali się i zmysłowo ruszali biodrami, taki bił od nich żar, że aż straż pożarna czekała w pełnej gotowości. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo podczas niedzielnego programu – czytamy w Super Expressie.

Do tej pory Ania pokazała, że tańczyć nie potrafi , jej menedżer potwierdzał tę tezę. Może to było ukartowane? Już w niedzielę się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.