,  

Mucha dostanie pensję po Kożuchowskiej w „M jak miłość”

Ta jednak boi się wrócić do serialu!

Małgorzata Kożuchowska była jedną z bardziej znaczących gwiazd biorących udział w serialu M jak Miłość. Kiedy odeszła, tasiemcowi potrzeba znanego, przyciągającego nazwiska. Producenci postanowili, że zaproponują Ani Musze pensje po jej koleżance a jest to 9 tysięcy za plan zdjęciowy, z tą różnicą, że jej rola byłaby znacznie rozbudowana co wiąże się z większą ilością godzin na planie. Musze dziś taki plan nie pasuje.

Są nawet skłonni zaproponować Ani pensję po Kożuchowskiej, co oznacza, że mogłaby liczyć na 9 tysięcy za jeden dzień zdjęciowy. Jest tylko jeden problem. Ponoć Mucha boi się, że powrót do serialu na stałe bardzo by ją ograniczył – mówi Faktowi informator.

Mucha nie mówi NIE, cały czas się zastanawia .

Anka nie ma na razie innych propozycji. A do „M jak miłość” wolałaby wracać cyklicznie, na dwa, trzy miesiące. To dałoby jej większą swobodę i z pewnością by jej nie ograniczało i nie pozwoliło utknąć na stałe w serialu – zdradza osoba z otoczenia aktorki.

Producenci pewnie liczą na zaszufladkowanie, i na pewno nie odpuszczą tak łatwo. Myślicie, że Mucha w końcu pójdzie śladami Kożuchowskiej? Chyba tego się boi produkcja.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.