Mucha ćwiczy by być piękną i zgrabną!

ImageAnna Mucha musiała włożyć dużo pracy by wyglądać szczupło i pięknie.


By nie stracić to co wypracowała sobie, Ania postanowiła dalej ćwiczyć ale tym razem nie parkiecie a na siłowni. Jeszcze niedawno Mucha wyglądała jak pączek. Zakładała suknie bez pleców i nie wyglądało to najlepiej. Stała się pośmiewiskiem choćby Kuby Wojewódzkiego, który nie ma oporów w złośliwych komentarzach.

By nie dopuścić już do takiego wyglądu z przed roku, Ania po zakończeniu show Taniec z gwiazdami postanowiła oddać się w ręce trenera fitness. I tym samym zapisała się na siłownię.

Spotkaliśmy ją w jednym z warszawskich salonów. Intensywnie i z uśmiechem ćwiczyła poszczególne partie swojego ciała. Szybkie rozciąganie, kilka skłonów, przysiady i już można zacząć robić brzuszki. W końcu płaski brzuch to podstawa. Potem Ania oczywiście zabrała się za ćwiczenia z hantlami, żeby wzmocnić mięśnie ramion i barku. I tak ponad godzinę. Aż krople potu popłynęły strumyczkami – donosi Super Express.

I na co dzień Mucha musi wyglądać pięknie, w końcu występuje na żywo przed tysiącem ludzi, młodych ludzi, który ocenia na castingu You Can Dance.


Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.