,  

Mucha ćwiczyła striptiz w domu (video)

Rola  w jaką się wcieliła nie należała do najłatwiejszych.

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam zwiastun filmu Oh Karol 2. Główne role grają  w nim Anna Mucha, Katarzyna Glinka, Marta Żmuda- Trzebiatowska i Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak.

O swoje roli Mucha  mówi, że nie należała do tych łatwych.

Miałyśmy kilka scen erotycznych, w zajawce filmu tańczymy seksownie przed głównym bohaterem. Te sceny zaprzątały nasze głowy i umysły, chciałyśmy to zrobić jak najlepiej, mam nadzieję, że efekt będzie fajny. Nie jest łatwo grać w takich scenach przy ekipie, która jest złożona z facetów, rozpalenie ich wyobraźni do najprzyjemniejszych zadań nie należy. Przyznaję się, że ćwiczyłam do tych scen dosyć dużo w domu – powiedziała Super Expressowi Mucha.

Grając lesbijkę, zrobiłam swoją prywatną dokumentację, podglądałam, podpatrywałam. Chciałam, żeby moja postać była współczesna, a nie sfrustrowana konwenansami, zamknięta w duszności społecznej – wyznała.

Ćwiczyła przed lustrem czy Marcelo?

Miałyśmy kilka scen erotycznych, w zajawce filmu tańczymy seksownie przed głównym bohaterem. Te sceny zaprzątały nasze głowy i umysły, chciałyśmy to zrobić jak najlepiej, mam nadzieję, że efekt będzie fajny. Nie jest łatwo grać w takich scenach przy ekipie, która jest złożona z facetów, rozpalenie ich wyobraźni do najprzyjemniejszych zadań nie należy. Przyznaję się, że ćwiczyłam do tych scen dosyć dużo w domu – powiedziała Super Expressowi Mucha.Miałyśmy kilka scen erotycznych, w zajawce filmu tańczymy seksownie przed głównym bohaterem. Te sceny zaprzątały nasze głowy i umysły, chciałyśmy to zrobić jak

najlepiej, mam nadzieję, że efekt będzie fajny. Nie jest łatwo grać

w takich scenach przy ekipie, która jest złożona z facetów, rozpalenie ich wyobraźni do najprzyjemniejszych zadań nie należy. Przyznaję się, że ćwiczyłam

do tych scen dosyć dużo w domu – powiedziała Super

Expressowi Mucha.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.