Mucha chce przeżyć superorgazm podczas porodu

Pierwsze wyznanie aktorki o ciąży

Anna Mucha nie należy do wylewnych jeśli chodzi o prywatne sprawy. O ciąży mówi, że to wpadka. Jak zareagowała gdy sie dowiedziałą o wpadce?

– Mucha- Przerażona!

-Viva-  Nieuchronnością?

-Mucha –  To chyba nie najlepsze określenie. Raczej to było poczucie jakiejś straty, końca życia… dwie obsikane kreski, które nagle podwójnie przekreślają twoje plany. Na wiadomość o ciąży ludzie mówią: „Zobaczysz, jak zmieni ci się życie!”. To brzmi jak przekleństwo. Albo: „O, teraz to się przekonasz!”. Takie słowa mnie paraliżowały.

Jakis czas wcześniej myślała, że ten moment będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Wyobrażałam sobie, że będzie to piękna, romantyczna chwila, że jak się dowiem, to przygotuję niespodziankę dla swojego partnera, na przykład kupię malutkie buciki, przygotuję odpowiednią atmosferę, żeby wprowadzić go w temat...

Jako pierwsza domyślałą sie Agata Kulesza, że Ania jest w ciąży.

Ale jako pierwsza domyśliła się na planie „Prosto w serce” Agata Kulesza. rósł mi biust, stał się pełniejszy i jędrniejszy. I na planie Kulesza mówi do mnie, cytuję: „Mucha, przecież to niemożliwe, żeby w twoim wieku tak cycki rosły…” Odpowiedziałam: „Kulesza, daj spokój, zawsze miałam duży biust”. A ona dalej: „Nie, no Mucha… to jest niemożliwe! A może ty jesteś w ciąży?”. Spojrzała się na mnie i mówi: „E… nie, ty nie”, i wyszła z garderoby. No i wtedy wykonałam pierwszy telefon pod tytułem: „Kochanie, kup może test po drodze, jak będziesz wracał”.

Przez pirewsze trzy miesiące, prawie każda brama była aktorki, to tam wymiotowała kiedy u boku stał Marcello. Zawsze śpi nago. I o samym porodzi. Piotr Najsztub zapytał Muchę , czy wie, że kpodczas kobiety mają okazję przeżyć superorgazm.

I ja mam zamiar się o tym przekonać! (…) Spotykam się z opiniami, że ponieważ się tak wspaniale czuję, nic mi nie dolega, a ciąża nie jest chorobą, to powinnam się zająć tylko i wyłącznie robieniem dzieci. Mów do mnie: „dzieciorobie”.

Czekamy więc na relaję z porodu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.