Młynarska chwali się zdrowym wyglądem

 Twierdzi, że pogodziła się z wiekiem ale chyba potrzebuje jeszcze akceptacji społeczeństwa.


45 -letnia Agata Młynarska pochwaliła się Faktowi czemu zawdzięcza swój wygląd i swoje świetne samopoczucie.

Pogodzenie się z tym, ile ma się lat, jest bardzo ważne. Gdy skończyłam 40 lat, postanowiłam, że nie pozwolę sobie, aby uczyniono ze mnie margines społeczny– powiedziała tabloidowi.

W Polsce kobiety w moim wieku uważane są za mało atrakcyjne, które mają już życie za sobą. Ja się przeciwko temu buntuję. Fajnie jest mieć lat 20 czy 30 i przed sobą całe życie. Ale co zrobić, kiedy czas płynie i lat przybywa? Najlepiej to zaakceptować i polubić! Wiek jest sprawą biologiczną, która w żaden sposób nie wpływa na to, jaką się jest osobą. Można być nudną, starą trzydziestolatką lub piętnaście lat starszą, pełną energii i seksapilu superbabką.
– dodaje.

Co do operacji plastycznych, nie ma nic przeciwko, chociaż sama jeszcze nie potrzebuje.

Jeśli ktoś ma potrzebę zrobienia sobie operacji plastycznej i będzie dzięki temu czuł się lepiej, to niech to robi. Na razie nie rozważam takich możliwości, ponieważ jestem zadowolona z tego, co osiągnęłam sama – zapewnia Młynarska. Trzeba zdrowo się odżywiać. Staram się też wysypiać. Poza tym korzystam z wszelkich rozwiązań, które daje współczesna kosmetologia. Zabiegiem, który polecam każdej kobiecie po "40", jest mezoterapia. Polega ona na odżywianiu skóry od wewnątrz. W łazience mam zestaw kremów nawilżających. Do twarzy używam też oleju arganowego. Ale najważniejsze są dobry humor i uśmiech.

Taka spowiedź pomoże jej nie przejmować się upływającym czasem?

Zobacz też: Nieśpielak… zaśpiewa!

źródło: Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.