Mroczkowie bankrutami !

ImageKto nie zna dwóch najbardziej popularnych bliźniaków w Polsce? Chyba wszyscy ich znamy.


Rafał i Marcin Mroczek zasłynęli przede wszystkim z serial M jak Miłość. Później bracia wystąpili w Tańcu z gwiazdami, gdzie jeden z nich nawet wygrał program .

Bracia zrobili się tak popularni, że byli zapraszani wszędzie, na każdy bankiet, na każdą większą imprezę. Przyszedł więc czas na zainwestowanie zarobionych pieniędzy. Więc założyli firmę o agencje Mroczek House . Firma organizowała wszelkie spotkania i przyjęcia . Zamiast planowanych zysków, firma przynosiła same straty. Jej działalność została zawieszona.

Mroczkowie prowadzili firmę ze swoim przyjacielem. Początkowo Rafał z Marcinem mieli być jej twarzami. Wspierała ich również ówczesna partnerka Marcina Agnieszka Popielewicz . Gdy para się rozstała, piękna modelka zrezygnowała ze wspierania firmy. Wspólnik miał być odpowiedzialny za wszystkie kwestie formalne. – czytamy w Fakt.

Lecz firma nie przyciągała klientów, wbrew oczekiwaniom bracia nie byli w aż takim kręgu zainteresowań potencjalnych klientów.  Nikt ich nie chciał patrzeć na nich w supermarketach ani na przyjęciach. Chętnych było coraz mniej a i bliźniacy niezbyt się angażowali w sprawy firmowe.

Tak się skończyła działalność Mroczków. Do interesów niestety smykałki nie mają. Pozostaje im zarabianie jako aktorzy. Lecz i tu nie mają aż takiego wzięcia. Rafał dostał rolę w Tylko miłość a Marcin dalej gra Zduńskiego w M jak miłość.

W dwa lata bracia narobili szumu i siedli na laurach. Ale niestety czasem trzeba popracować a nie tylko się uśmiechać, może niech to będzie nauczką dla innych, którzy po jednym wyczynie już się czują gwiazdami.

foto/eFakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.