Mówią o niej wałbrzyska Doda

Chce być sławna jak Doda a może jeszcze bardziej.

O Edycie Nawrockiej piszemy co jakiś czas i znowu wracamy do niej. Piosenkarka pochodząca z Wałbrzycha mało jest znana w swoim mieście. Śpiewa piosenki klubowe i jest zapraszana na koncerty w całej Polsce. Edyta uwielbia, kiedy tłum ludzi na jej koncercie szaleje na jej widok słysząc jej piosenki.

Kiedy widzę, jak tłum się bawi, rozpiera mnie energia. Wiem, że to może banalne, ale publiczność naprawdę dodaje werwy, zwłaszcza kiedy wiesz, że podoba im się to, co im przekazujesz – mówi Edyta.

Gdy Edyta jest na scenie, wstępuje w nią dziki szał, podobno mówią, że ma dwie osobowości. Na co dzień Nawrocka pracuje w lokalnej telewizji, zapowiadając wiadomości, o tym chyba mało kto wiedział.

Drobna blondynka o niebieskich oczach dopiero przed tłumem na koncercie zmienia się w wampa. Skórzane mini, długie kozaki, sporo odsłaniające bluzki. To podstawa, by rozgrzać ludzi. Z drugiej strony: grzeczna, poukładana, wzorowa studentka, absolwentka jednego z najlepszych liceów w Wałbrzychu – czytamy o Edycie w lokalnej gazecie.

Edyta nie ma najlepszych komentarzy w internecie, jednak młoda , początkująca jeszcze piosenkarka nie poddaje się i uparcie dąży do sławy. Czy wytrzyma konkurencję i brutalny show-biznes?

Gadulek ma nadzieję, że uda się Edycie Nawrockiej, by później napisać, to my pierwsi napisaliśmy o niej, to my ją odkryliśmy. I dodamy jeszcze, że dzięki jednej z czytelniczek 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 komentarze Mówią o niej wałbrzyska Doda

You must be logged in to post a comment.