Mołek vs Pieńkowska

  Wojna między Magdą Mołek i Jolantą Pieńkowską trwa od dawna, jednak teraz sytuacja jest jeszcze bardziej gorętsza niż kiedykolwiek wcześniej.


Wszystko przez nowy program Drugiej stronie medalu jaki dostała Jolanta Pieńkowska a który bardzo spodobał się szefom TVN i widzom. Co podoba się innym nie spodobało się Magdzie Pieńkowskiej, której popularność spada.

Na pewno TVN Style nie zakończy szybko tego talk-show. Już prowadzone są rozmowy na temat kolejnej edycji „Drugiej strony medalu” – mówi Faktowi osoba z produkcji.

Jolanta Pieńkowska przeprowadziła wywiad z Otylią Jędrzejczak i Jolantą Szczypińską , które okazały się na tyle ciekawe że emituje je również TVN. To był cios w Mołek.

Stawiając na Jolantę Pieńkowską, władze stacji pozbawiły szansy zaprezentowania się przed większą publicznością Mołek. Do tej pory to właśnie program Magdy „W roli głównej…” w okresie powtórkowym był emitowany w pasmie ogólnopolskim. Przegrana z Pieńkowską to cios dla Magdy Mołek – donosi Fakt.

Póki co przewagę w stacji ma Jolanta Pieńkowska, który pracuje na pełnych obrotach a mogła by nie robić nic. W końcu ma męża milionera.

– Magda Mołek jest niepocieszona, bo to jej program był pierwszy. Poza tym wie, jak trudno jest rywalizować z Pieńkowską. Do legendy przeszły już ich starcia, gdy razem prowadziły „Dzień dobry TVN” – kontynuuje informator.

Mołek nie powinna się też martwić, została twarzą jednego z Centrum Handlowego w Gliwicach i patrzy na nią tysiące ludzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.